Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dane z naczepy automatycznie do systemu
Utworzona: 2022-10-03

Dzięki umowie zawartej między Schmitz Cargobull a TIP Trailer Services, dane naczep Schmitz Cargobull mogą być automatycznie przesyłana z urządzenia TrailerConnect® do systemu TIP Insight.

REKLAMA
Dzięki temu firmy transportowe, które korzystają z systemów telematycznych niemieckiego producenta naczep oraz usług TIP Trailer Services mogą decydować, w którym systemie dane mają być wyświetlane.

Wykorzystanie znormalizowanego osprzętu TrailerConnect® w naczepach marki Schmitz jest najbardziej ekonomicznie rozsądną decyzją w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi cyfrowe. Sprzęt TrailerConnect® umożliwia ciągłą analizę danych naczepy w czasie rzeczywistym i stanowi podstawę dla wielu innych usług. Sprawne przekazywanie danych wymaga zarówno ich standaryzacji jak i interoperacyjności systemów. Nasi klienci mówią w tej sprawie jednym głosem: chcą mieć dostęp do wszystkich danych pojazdu tak szybko, łatwo i przejrzyście, jak to tylko możliwe, aby móc jeszcze bardziej efektywnie zarządzać flotą i swoją działalnością. Teraz jest to możliwe poprzez zapewnienie kompatybilności systemu TIP Insight i Cargobull Telematics. Każdy klient może wywołać wszystkie potrzebne mu dane w preferowanym przez siebie portalu telematycznym. To ważny kamień milowy w procesie cyfryzacji działalności wielu firm transportowych - wyjaśnili we wspólnym oświadczeniu Marnix Lannoije, dyrektor zarządzający Schmitz Cargobull Telematics i Theo de Vries, wiceprezes ds. konserwacji i napraw i TIP Insight.

Źródło: Schmitz Cargobull
Do ulubionych
REKLAMA
PREZENTACJA FIRMY
AUTOM szkolenia


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels