REKLAMA

Inteligentne rozwiązania transportowe od podszewki
Utworzona: 2019-05-14

Już tylko kilka dni dzieli nas od XII Polskiego Kongresu ITS, który odbędzie się w dniach 22-23 maja w Warszawie. Jest platformą wymiany doświadczeń związanych z Inteligentnymi Systemami Transportowymi, pozwala nawiązać nowe kontakty i pogłębić współpracę między naukowcami i praktykami.

REKLAMA
Kongres co roku przyciąga uwagę wielu krajowych i zagranicznych ekspertów i branżystów. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 250 osób reprezentujących firmy związane z sektorem ITS, organy rządowe, jednostki samorządowe, uczelnie o profilu technicznym, a także branżowe media. Uczestnikami byli w większości samorządowcy, którzy mają zagwarantowany bezpłatny wstęp.

Organizator konferencji, Stowarzyszenie ITS Polska, zaprasza ponownie do Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, przy ul. Rektorskiej 4 (Trasa Łazienkowska). Prelegenci przedstawią wiele zagadnień związanych z wdrażaniem, finansowaniem, bieżącym funkcjonowaniem i efektywnością rozwiązań ITS. W kuluarach będzie można skomentować wystąpienia, podzielić się uwagami i spostrzeżeniami, wymienić wizytówkami.

W programie konferencji zaplanowano wiele ciekawych wystąpień dotyczących m.in. roli ITS w realizacji celów zrównoważonego rozwoju i doskonaleniu procesów transportowych, integracji i współpracy systemów zarządzania ruchem, cyfryzacji i elektryfikacji transportu, systemów poboru opłat, bezpieczeństwa transportu i ochrony środowiska, pojazdów zautomatyzowanych i autonomicznych, wykorzystania SLA (Service Level Agreement – gwarancja jakości usług) i KPI (Key Performance Indicators – Kluczowe Wskaźniki Efektywności) w projektowaniu i zarządzaniu rozwiązaniami ITS.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora pkits.pl.

Źródło: Stowarzyszenie ITS Polska
Do ulubionych