REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

MaWo Group

Powstanie komisja ds. transportu przy Business Centre Club
Utworzona: 2018-05-24

MaWo Group i Mawo Europa, spółki zajmujące się wspieraniem transportu w zakresie ewidencji czasu pracy kierowców, specjalistycznej księgowości transportowej oraz usług przedstawicielstwa na terenie UE, rozpoczynają prace nad utworzeniem Komisji ds. Transportu przy Business Centre Club.

BCC to najbardziej prestiżowy klub zrzeszający przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców. Z członkami Klubu konsultowali się dotychczas wszyscy prezydenci i szefowie rządu RP. Eksperci BCC współtworzą i opiniują ustawy gospodarcze, uczestniczą w pracach komisji parlamentarnych, przekonują do swoich rozwiązań ministrów i posłów. Prace rządu na bieżąco ocenia grupa wybitnych fachowców tworzących Monitorujący Komitet BCC.Tym ważniejszy jest fakt, że branża transportowa również będzie miała swojego reprezentanta w tym elitarnym gronie. Wojciech Romaniuk – prezes MaWo Group oraz Adam Juniszewski – prezes MaWo Europa 23.05.2018 zostali oficjalnie przyjęci w poczet członków BCC, a pan W.Romaniuk przewodniczyć będzie, tworzonej przez MaWo Group, Komisji ds. Transportu. Jej zadaniem będzie dbanie o interesy branży transportowej oraz reprezentowanie jej m.in. w komisjach trójstronnych.

Zapraszamy osoby i firmy związane z transportem, które chcą podzielić się swoją radą czy uwagami, do kontaktu bcc@mawogroup.pll
Do ulubionych

Fotografie


MaWo Group
Photo by Josh Hild from Pexels