Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Samotność kierowców, albo wszyscy chcą kochać.
ID: 97393

Ilu z kolegów czytających te słowa jest samotnych? Ilu wraca do pustych czterech ścian? Na ilu z nas nie czeka nikt, a jedynym powodem powrotu do kraju jest konieczność opłacenia rachunków?
Dość tego, Panowie! Szukamy Żon!!! Jako że podatki i śmierć dopadną kiedyś każdego, jest to słuszna koncepcja, aby już dziś poszukać dobrej księgowej; -)
Ile Pań chciałoby mieć na kogo czekać? Ile pięknych kobiet chciałoby poznać fajnych, przyjaznych, nieźle sytuowanych facetów, którzy za miły uśmiech i odrobinę emocjonalnego ciepła pozostawią w domu znaczną część niemałej przecież wypłaty?
Miłe Panie! Wasi przyszli mężowie są tutaj, musicie tylko poczekać, aż wrócą z trasy!

Posty (14)

~kierowniczka
A może być żona z prawem jazdy B, C, D, C+E i śmigać na podwójnej obsadzie to chyba taniej niż żona w domu a wydaje mi się że milej mieć komu śniadanie zrobić częściej niż dwa razy w miesiącu?

1

aga08
RACJA, racja, święta racja kierowniczko ; ) plusów jest więcej, a z punktu widzenia kobiety-kierowcy, to jako najważniejszy uważam - wreszcie poczucie bezpieczeństwa, mam na myśli szczególnie weekendy na pakingach. To ten aspekt pracy kobiety-kierowcy, o którym większość facetów nie ma bladego pojęcia. A z autopsji wiem, że czasem wcale nie jest do śmiechu... poza tym, pracując razem zarabiamy do jednego domu... i kredyty wcale nie są już konieczne, w rok-dwa można spokojnie wybudować dom-bez zmory spłacania kredytów ; )
aga08
i jeszcze jedno, samej nie raz nie chciało się nawet butli wyciągać, żeby ugotować garstkę makaronu... co innego razem - ot, prawdziwa natura człowieka-życie w stadzie... stadku... w parze ; ) samotność to przekleństwo i żaden 'singiel" mnie nie przekona ; )

1

~ku-ku
Kobitki, co sie tu dzieje kurna !
aga08
Tobie też ku-ku-łeczka by się przydała, co by ład i skład w to ku-ku życie wprowadziła ; ) bez urazy; )

1

~ku-ku
aga-trza pomysła przemyśleć!
~ku-ku
tera myśle intęsywnie!
aga08
ku-ku, ku-kaj tu i ówdzie trzymam kciuki i powodzenia życzę ; )
Malisia
No proszę, temat ponadczasowy ; -)
~gość
Tylko przed spotkaniem z "białogłową"umyjcie zęby. Ale najpierw to trzeba mieć co myć.
PRZYSTOJNIAK29
:-)
OnaSzuka
reaktwacja!!

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.220.62.183

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels