Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wielkie hamowanie w branży TSL. Do odzyskania od dłużników pół miliarda złotych

ID: 279664


Jak podaje Krajowy Rejestr Długów, sektor ma ponad 1, 3 mld zł przeterminowanych zobowiązań finansowych, a od swoich dłużników musi odzyskać 561 mln zł. Do tego dochodzą pieniądze zamrożone w fakturach z odroczonym terminem płatności. Ale barier hamujących rozwój sektora TSL jest znacznie więcej.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (14)

~driver
może napiszecie w końcu prawde o tym jak eksperci od treansportu mowia w ukryciu o przewidywaniu że wiecej jak 3 auta z 10 nie jest potrzebne na rynku w obecnej sytuacji Ciągła nagonka ekologie i karanie powoduje masową upadłosc firm transportowych
~driver
NIc tak dobrze nie wyhamuje jak brak srodków na utrzymanie nie rentownych pojazdów
Ł ysy
Kolejna reklama KRD. Frajerów brak?
Czyżby podpuchy w stylu :"zobacz kto cię sprawdzał "za 300zł nie przynosiły pożądanych efektów?
A można było pogrywać uczciwie.
~K.
Żaden bank nie będzie finansowal transportu Dojadą firmy do mety i koniec
~Kris
Pamietam jak dzwonił do mnie gość z propozycją zebym zobaczył kto mnie sprawdzał. Zadałem pytanie po co mi ta wiedza i gość się rozłączył.
jacek-kuba
Oczywiście, że reklama. Ale zaległe należności kończą kolejne firmy. Ktoś kiedyś nie wytrzyma, weźmie broń i odpali kilku cw el i, kombinatorów transportowych. 2024r i dalej echo w temacie. Ciule nie płacą, inni oczekują podatków od niezapłaconych faktur, a kopulanci kolejne narady organizują. Je ba na banda złodziei. Potem jakiś kolor najczęściej z francuskim paszportem dzwoni i duka-pan jechać szybko, oni czekać, ty jechać -zlecenie później bo teraz być lunch, ja jeść lunch meat i za żabą wyjdę. Ty już zawieść towar?-dobrze, ja dzwonić do klient, ale on nie dać tyle. Będzie 100E mniej no i nie być kontakta z kierwca-ja potrącić 50 E. Jak faktury nie być -to ja nie płacić. Nie mogę pan, nie mogę. Ja mieć 100 chętnych, ty dziękować, że jechać. To typowa gadka na busach.
jacek-kuba
miska ryżu dla niego, jak wykończył łysego? skonto mu dawał na 30 procent, a sraka mówi co tak mokro pyta -a on już tonie na środku jeziora. Miska ryżu szuka w tym czasie pod palmami, młodych murzynów do towarzystwa.
Ł ysy
Kris. KRD robi podpuchy wysyłając maile pt : "doszło do zdarzenia. Ktoś sprawdzał twoją firmę".
Ludziska z ciekawości sprawdzają, a ci naciągacze kasują powyżej trzech stów powołując się na klauzulę z ceną pisaną wręcz w sposób niewidoczny.
Cygan raz idzie przez wieś.
Ł ysy
Jacek -sraka. Chciałbyś aby tak było śmieciu, ale tak nie jest. Śnij dalej śmieciu.
jacek-kuba
Ja to wymyśliłem dzięciole? ogórek wszystko opisał razem z nr. ciągników i naczep. Ty głupi jesteś? nadal udajesz kogoś, kim nie jesteś? Więc ci przypomnę - jesteś czołowym klaunem internetowym, zadłużonym po czubki szpiczastych uszu. Starym osłem, który ma zakaz występów na innych forach. Jesteś pośmiewiskiem nawet wśród małorolnych. Dziwię się, że nadal tu piszesz-trzeba nie mieć wstydu.
~Ordynator oryginal!
Nooo i co teraz Digital Glatze?
~Ordynator orginal!
Podszyw
~Ordynator oryginal!
Spadaj podróbko
~Dawid87
KRD gdy dzwoni że ktoś sprawdzą moja firme odpowiadam ze jestem zachwycony tym faktem, to świadczy że kontrahenta chce pracować z uczciwa firma.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.230.173.188

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels