Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Koniec zakazu w Niemczech spowoduje zatory na A2 i Słubicach

ID: 279655


W niedzielę 19 maja oraz w poniedziałek 20 maja 2024 roku w Niemczech obchodzone będą Zielone Świątki, czyli dzień Zesłania Ducha Świętego. W tych dniach obowiązują zakazy dla pojazdów ciężarowych, co wpłynie na wzrost natężenia ruchu drogowego we wtorek, 21 maja.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (7)

~Edek
Ci tirowcy powinni jeździć tylko nocami, w godzinach 00:00 :4:00. W pozostałych godzinach mają stać bezwzględnie na parkingach
Olanieni
Edek, jak masz pisać brdury co ci ślina na język przyniesie to najlepiej nie odzywaj się. Problemem nie są ciężarówki jadące tylko kontrole będące na tej granicy. Jeżdżę co tydzień to akurat to wiem. Mówisz że "tiry". Przez Słubice nie przejadą a miasto stoi. Proponuję żebyś nie odzywał się w tym temacie bo pojęcia żadnego nie masz.
~tomiiii
kibel jest bo zarobasy co u niemieckiego pana się wysługują znają tylko 2 przejścia graniczne Świecko i Słubice. A na Gubinku pustki...
~Artur kierowca \'\'tira\'\'
Panie Edku, jeśli tirowcy powinni jeździć tylko przez 4 godziny to co zrobić jeśli w sklepie panu zabraknie produktów pierwszej potrzeby? ??
~sid
to w islamie tez obchodzi sie Zielone Swiatki?
~Tomek12345
Od 00. 00 zacznie się wyścig szczurow
~Broniarek
Ty co proponujesz aby try tylko w nocy jeździły... Ty wiesz za kogo mam Cię???... kierowca tira.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.48.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels