Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ukraina potrzebuje pomocy w zakresie odtwarzania połączeń transportowych

ID: 279040


W litewskich Trokach odbyło się spotkanie wysokiego szczebla pn. „Natychmiastowa i długoterminowa odbudowa oraz rekonstrukcja sieci transportowych na Ukrainie: wzmacnianie koordynowanego systemu wsparcia”.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (12)

~Tadeusz
Pomóżmy im to napewno się odwdzięczą
~Ziutek
Pewnie po to, żeby swoje syfne żarcie do nas pchac.
~Kris
Oni juz wiedzą ze stracą odessę. Stąd chcą mieć tory do Gdańska.
~kiero
Zachodnie korporacje mające tam ziemie i cukrownie potrzebują drogi dla swoich towarów. Korporacje rejestrowane na Cyprze, Holandii itp.
~kiero
Kernel Luxemburg 360 tys. ha. UkrlandFarming Cypr 460 tyś. ha MHP Cypr 340 tys. ha. Cukrownia Redekhiv Sugar to niemiecki Pfeifer & Langen Investmens. Oni maja swoich ludzi w Brukseli i nic nie będą blokować.
~kiero
Ogólnie jak podają Ukraińcy sprywatyzowane zostało na Ukrainie 5 mln. ha ziemi z zasobów państwa.
~kiero
nowy ty jesteś ruski troll, nie rozumiesz że na Ukrainie zachód już ma interesy i nie odpuści tak łatwo. A urzędnicy w Brukseli to jedna wielka korupcja. Ty nie rozumiesz że zachodnie koncerny łypią łakomym okiem na ukraińska energetykę? Zacznij wojnę z cała Unia bo ta ma tam interesy.
~pielęgniarz oddziałowy
Zero pomocy dla ukrainy.
~Karolak
Ja jestem za tym aby Ukraina przegrała ta wojnę i tak też się stanie w ogóle co to za państwo które ma 30lat zaorać to dziadostwo.
~tagoo
karolak zrób se śmigło i kupe.
~sid
~kiero
6 godzin temu Zachodnie korporacje mające tam ziemie i cukrownie potrzebują drogi dla swoich towarów. Korporacje rejestrowane na Cyprze, Holandii itp.
~bary
Oni niczego nie potrzebuja tak naprawde. Ze chodza na zebry to normalne taka ich natura szczegolnie od dwoch lat sa mega roszczeniowi. Problemem jest ze nigdy nie grali nie beda grali uczciwie dla tego nie ma co im wspołczuc i cokolwiek dawac.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels