Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Niedouczony narybek z kat. C+E. System edukacji ciągle oderwany od realiów rynku

ID: 278895


Od lat środowisko przewoźników drogowych sygnalizuje, że świeżo upieczeni kierowcy z prawem jazdy C+E, trafiający do firm przewozowych, są niedouczeni. Transportowcy czekają na nowe przypisy, które wymuszą wykorzystanie w trakcie szkoleń i egzaminów ciągników z naczepami. I to 40 tonowych, a nie jakichś lekkich „wynalazków”.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (18)

ArielStarosta
dzisiejsze młodziaki to kpinaj cyrk, depresja, uzależnienie od lekarstw na łeb, przestraszeni, rozstrzęszeni, boją się wychodzić z domu. aż strach pomyśleć co taki przygłup 20-letni mógłby zrobić na drodze prowadząc 40 tonowy pojazd

1

Ł ysy
Nie wszyscy młodzi są idiotami, tak samo jak każdy stary kierowca nie musi być przygłupem, brudasem, alkoholikiem czy złodziejem.
~Lisowskie
Prawo jazdy ze Lwowa za 2000 dolarów ze wszystkimi kategoriami świadczy o doskonałym przygotowaniu merytorycznym
Ł ysy
Pany Kieroffce. Wykonujecie bardzo prosty zawód, prostszych już nie ma. Przestawiacie przełącznik na drive, nawigacja mówi gdzie macie skręcić i na tym kończą się wasze "wysokie kwalifikacje".
Połowa z was nie ma zielonego pojęcia o budowie pojazdów, zasadach ich eksploatacji. Pominę przepisy, bo u was kiepsko z czytaniem.
Wnioski same się nasuwają. Wystarczy, że młody człowiek ma odrobinę chęci do nauki, przeciętną inteligencję, a po roku może być dużo lepszym pracownikiem od miscuff kieroffnicy z 20 letnim stażem.
Coś chcecie dodać?
Tylko nie dodawajcie, że każdy szef marzy, aby jego córka wyszła za kierowcę, a żonie marzy się romans z Panem Kieroffcą.
W to nawet małe koty nie wierzą.
szatan
Ł ysy, w tym zawodzie nigdy nie chodziło o kwalifikacje, tylko o motywacje do marnowania życia w kabinie. Jeśli chodzi o zasady eksploatacji, to jakie one są? bo sam nie wiem, chodzi co oto żeby kierowcy olej w trasie wymieniali, filtry, czy co? A może kierowcy maja kupować oprogramowanie do diagnostyki i podejmować się napraw? Ty w kabinie na pewno posiadasz wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy.
~luk
Łysy a już miałem Pana pochwalić. Łysy wykonujesz najprostszy zawód świata. Przy łazisz do biura w.iac innych sam uja robisz i masz sie za bysmesmema jpd i jeszcze wszystko chcesz zgarniać
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Luk, uważaj na lokówkę
Nie przesadzaj z nim, on się nie pier w tańcu. Starą szkola SB UB, chyba
XD
~luk
Jak będzie trzeba to się zadzwoni do Pana Krzysztofa Jarzyny ze Szczeciny i ten Pan mu wytłumaczy jak się firmę powinno prowadzić
~kandydat
Dzisiaj młody ceni sobie zycie prywatne, a nie bezdomność i podcieranie tyłka pryncypałowi.
~luk
W Polsce nigdy nie będzie lepiej a ja nie będę pokazywał co umiem ludziom którzy tylko czekają żeby mnie oskubać. Przez te wszystkie lata stwierdzam że nie warto. Pracodawcom wiecznie mało i mało będzie. Firmę powinno otwierać się dla ludzi żeby ludzie mieli z czego żyć a nie poto żeby się dorabiać na krzywdzie innych. Jak jest na zachodzie gdzie w niemczech były firmy co po paru latach miały 200 aut, kto patrzył na zużycie paliwa jakies pauzy 9. 01 a teraz najlepiej bez tacha za min krajową bo dziadów nie stać na umowie wpisać normalnych zarobków a pajace i tak sie znajdą od frachtu kilometra i tylko po parkingach płaczą że wiecznie coś nie pasuje... aa w . to mam gdzie tu jest kuurwa wyjście
~sid
to nie uczyli na kursie jek pod rampe na pauzie [magnes ] podjechac? Skandal pozabierac prawojazdy
~sid
- mlody nie bedzie sie narazal na kryminal, ku chwale dziadtransa, staremu to wszystko jedno w kryminale bedzie mial lepiej jak ze starom w domu
~sid
ja jako stary szofer, szanuje was Mlodych, za to ze jak to kandydant napisal
około godzinę temu Dzisiaj młody ceni sobie zycie prywatne, a nie bezdomność i podcieranie tyłka pryncypałowi.
~Geju
Ja też jako młody drajwer nie byłem zbyt zadowolony, po trasie zawsze jeździłem do burdeliku, jak brakło tacho to magnesik ale kosztowało mnie to sporo kasy. Więc zostałem gejem za sprawą mojego chłopaka Misia i teraz podróżujemy wspólnie a zabawę na maksa mamy co pauza. Warto przemyśleć temat bo to idealna praca dla gejów, oczywiście z weekendami. Niestety minus taki ze jestem alkoholikiem i sra. m w portki po pijaku.
~kierowca
taka wioskowa frajerzyna jak łysek siedzi i marzy. Że kiedyś przyjdzie do pracy normalny kierowca, a nie odpad transportowy. Marzy, że wyszkolony młodzian sam poradzi sobie z pęczkiem drutu, podrutuje paryżankę że mucha nie siada.
A tymczasem skazany jest na odpad transportowy. Nikt u tego c.a pracować nie chce.

1

szatan
~kierowca, nie demonizuj drutu, nie raz chciałem go przy sobie mieć aby coś tymczasowo przymocować.
~pielęgniarz oddziałowy
Niedouczone dziady i spedycje też są oderwane od realiów rynku.
~polok
lysy fsystko napisol o siebie zapomniol pedziec ze u niego jesce sofer musi wozic drut do drutowanio bo to jest lobowiazek a jego corki nikto by nie chciol chyba co by go razem zadrutowali z nia
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels