Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

zielony [nie] ład

ID: 278777


ludzie dopiero sie zacznie, jak wyliczono kazdy obywatek zapłaci 35, 000 zł przez 20 lat za wprowadzenie zielonego ładu

~miska ryżu dla was
*.play-internet.pl

Posty (65)

~Hycel
Uranu
~Stop kradzieży
I pomyśleć że cały ten "zielony ład" przyklepał PiS a teraz się go wypiera i z nim walczy. Zachwalał ten ład i Kaczyński i Wojciechowski i Morawiecki.

-1

~Donald
stop mogę tu wkleić listę tych co głosowali za zielonym ładem i tych co przeciw. Byłem słońcem Peru, królem Europy, teraz jestem królem chaosu. To wiem najlepiej
~Mariusz
Hycel obecna ministra stwierdziła, że węgiel brunatny w Bełchatowie się kończy i opracowała program zamknięcia elektrowni maksymalnie w 2035 roku.
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Kup elektryka od 2026 roku już nie będzie bus pasów

Możecie przeczytać sobie.
Będą dotacje na używane elektryki z Niemiec, norwegi wysłużone jak zwykle.
Czyli nic się nie zmieni.
Polska to piękny kraj, z lotu ptaka.
Napisałem wszystko u globalistów transportowych z etransport xD
~SanchoPanchokierowca Ząbki
Donald, wpisz w Google soros I poczytaj sobie od balcerowicza.

Pozniej możemy rozmawiać
~kiero
Zgoda zaraz potem piszę
~kiero
Cieszcie się lemingi, inflacja stoi w blokach startowych na koniec roku co najmniej 7%
~Xxxxx
tusk doradzi PO może niemcom
~Stop kradzieży
Najciekawsze są rolnicze protesty. PiS przyklepał zielony ład, PiS dopuścił do zalewu Polski przez techniczne zboże z Ukrainy (o takiej możliwości ostrzegał właśnie Tusk). Logiczne by było iż te protesty powinny się skupić przeciw PiS. A rolnicy... w 70 procentach głosowali na PiS, a protestują przeciw tym, którzy ostrzegali przed bezmyślnością...
~kiero
czubku czy jest blokada na ukraińskie zboże w tym roku? Bo w zeszłym była jak rządził ten niedobry pis. No właśnie kto przyklepał zielony ład, zaraz ci wkleję jak głosowano w Brukseli.

1

~kiero
Za zielonym ładem głosowali. Bartosz Arłukowicz (KO), Jerzy Buzek (KO), Jarosław Duda (KO), Tomasz Frankowski (KO), Andrzej Halicki (KO), Krzysztof Hetman (PSL), Danuta Huebner (KO), Adam Jarubas (PSL), Jarosław Kalinowski (PSL), Ewa Kopacz (KO), Janusz Lewandowski (KO), Elżbieta Łukacijewska (KO), Jan Olbrycht (KO), Radosław Sikorski (KO), Róża Thun (KO; dziś Polska2050), Marek Balt (Lewica), Marek Belka (KO/Lewica), Robert Biedroń (Lewica), Włodzimierz Cimoszewicz (KO/Lewica), Łukasz Kohut (Lewica), Leszek Miller (KO/Lewica), Bogusław Liberadzki (Lewica) oraz osławiona Sylwia Spurek (Zieloni).

1

~Stop kradzieży
Wiele lat temu na ET zaczęła się rozróba polegająca na tym, że wybitnie fałszywy osobnik (występujący pod dziesiątkami nicków), który był ZAWSZE na forum i miał dostęp do wszelkich tematów. Wyglądało to na jakiegoś byłego ubeka, który z nudów niszczy forum. Prawda okazała się bardziej porażająca. To szkolony w Rosji troll, który miał szkodzić na polskojęzycznym forum. Prawdziwą "twarz" pokazał dopiero po agresji Rosji na Ukrainę. Wcześniej niszczył wszystkich, później stał się (zgodnie z poleceniem wierchuszki) propisowki. Dla normalnie myślących jest oczywiste, że największe osiągnięcie Rosji w Polsce - to PiS. Dla niepoznaki, ta partia była (przynajmniej oficjalnie) antyrosyjska, ale realizowała plan Moskwy, co było oczywiste dla normalnych ludzi. Co ciekawe, propisowscy forumowicze, których wcześniej niszczył troll, nagle wszystko mu wybaczyli. Dla normalnych jest oczywiste że PiS=Rosja.
~kiero
Stop kradzieży podpisuj się prawidłowo. "człowiek naszego człowieka w Warszawie" Czyli troll rudego i sikora.
~Mariusz
Stop kradzieży
36 minut temu

Złodziej, który krzyczy najgłośniej
"Łapać złodzieja"
~Mariusz
Większość ludzi, w tym nawet zwolennicy Tuska mają już dość jego pseudo rządów.
Z obiecanych stu konkretów nic nie zrobiono, w zamian ludzie dostają codziennie papkę medialną o komisjach śledczych, o tych pseudo aferach i innych głupotach.
~Mariusz
Wmawiają ludziom, że PiS jest prorosyjski.
Pytam więc, kto się bratał z Putinem. .
Kto wprowadzał reset wobec Rosji?
~kiero
Mariusz napij się mleka.
~kiero
Mariusz ostatnio scyrba miał haluny, kozę widział na komisji d/s wiz. Co on wciągał, a może to jego marzenia erotyczne.
~kiero
A gdzie ta moja koza, no kurna gdzie!
~kiero
Zaraz wkleje, bo sie przykleje.
~Oczko
skąd się takie mariusze biorom? ano z .y, czarnej dziury, z polszczy!
~Kuc
-skąd się takie mariusze biorom?"
- z głupiej myśli robią się smarki"
Siekierezad a:)
~kiero
Prezydent Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie, które wprowadza nowe zasady do stołecznych urzędów podległych lokalnemu samorządowi. Wewnętrzne wytyczne mają przeciwdziałać dyskryminacji dotyczącej wieku, płci, pochodzenia narodowego, wyznania, światopoglądu, orientacji psychoseksualnej, tożsamości płciowej i stopnia sprawności. Rafałek lewak pełną gębą.
~kiero
Osoby transpłciowe będą mogły liczyć na życzliwe traktowanie. Po raz pierwszy nie będzie miało znaczenia to, co znajduje się w dokumentach.
Jeśli do urzędu stawi się osoba, której wygląd zewnętrzny będzie odstawał od stereotypowych wyobrażeń związanych z płcią, urzędnik ma obowiązek przeprowadzić krótki wywiad związany z preferowanymi przez petenta formułami. Musi też zwracać się do petenta czy petentki taką formą imienia czy zaimków określających płeć, jakie ta osoba sama zasygnalizuje.
~kiero
W urzędach w stolicy nie usłyszy się już określenia "ofiara przemocy". Zamiast tego urzędnicy magistratu mówić będą o "osobie doświadczającej przemocy". Podobnie jest ze sformułowaniem "chory psychicznie". Teraz ten krzywdzący zwrot zastąpi "osoba w kryzysie zdrowia psychicznego".
~Bjbbb
esbecka natura trzaska PO matce wyszła zakaz krzyży w warszawce
~kiero
Rafał T. osoba w kryzysie zdrowia psychicznego?
~kiero
Osoby transpłciowe będą mogły liczyć na życzliwe traktowanie. Po raz pierwszy nie będzie miało znaczenia to, co znajduje się w dokumentach.

To PO co dokumenty? Dziś będę Shakira, jutro Banderasem:) :) :)
~Stop kradzieży
Klasyczny przykład "kak ruskij troll diełajet".
Całą dobę i siedem dni w tygodniu. Normalni ludzie nie mają tyle czasu...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels