Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Bosak na proteście przewoźników: Trzeba wytwarzać presję

ID: 276659


Od 6 listopada trwa blokada trzech przejść granicznych z Ukrainą: w Hrebennem, Dorohusku i Korczowej. Polscy przewoźnicy zapowiadają, że jeśli ich postulaty nie zostaną zrealizowane, rozszerzą protest. - Granica powinna zostać odblokowana - ocenił ambasador Ukrainy Wasyl Zwarycz.

Kluczowym żądaniem polskich przewoźników jest przywrócenie systemu wydawania zezwoleń dla ukraińskich przewoźników na pracę w UE. Domagają się zmniejszenia ich liczby do poziomu sprzed rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

17 listopada podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Konfederację przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Warszawie przedstawiciele branży przewozów transportowych zrzeszeni w Komitecie Obrony Przewoźników i Pracodawców Transportu zapowiedzieli, że na początku przyszłego tygodnia protest na granicy polsko-ukraińskiej zostanie rozszerzony o przejście graniczne w Medyce.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tego video

Posty (14)

~stary wyga
na granicy byly transparenty... smierc lachom... czy to nie banderowcy takie chasla glosili... czy to nagroda za pomoc ukrom
tago1
Gdzie ty widziałeś trolu takie transparenty? !
~stary wyga
niewidomym trolem to ty jestes
tago1
No tak, najlepiej zaatakować. Proszę o merytoryczną odpowiedź na proste pytanie jakie zadałem i nic więcej.
Czas najwyższy brać odpowiedzialność za słowa w przestrzeni publicznej, której na forum ET, zdaje się nikt nie bierze, tylko wylewa swoje frustracje !!!
Nie ma się o co obrażać !!!
tago1
Sam jestem jedynie ciekaw, czy istotnie z tymi transparentami, to jest prawda !!!
~Tomek
Pamiętajmy O Wołyniu...
~nadaje spod premium
Bosak się nudzi, szuka pomysłu na siebie, niech wsiada i depta, proponujemy system czterotygodniowy na kilka dni w domu
~obywatel
Brawo protestujący! Teraz proszę o wystąpienie przed szereg tych przewoźników którzy mają 100% Polskiej załogi w swojej firmie!!!
Protest jest pod hasłem UKRAIŃCY ZABIERAJĄ NAM PRACĘ
Wszyscy którzy tam protestują powinni głośno manifestować, że należy w całym kraju blokować każdą ciężarówkę w której za kierownicą siedzi Ukrainiec zabierający pracę Polskiemu szoferowi.
Bardzo podoba mi się pomysł Polskich protestujących przewoźników którzy chcą wyeliminowania tańszego ukraińskiego konkurenta!
Tylko za cholerę nie mogę zrozumieć jak ukraiński przewoźnik jest z poza Unii, a ukraiński kierowca już nie jest z poza Unii.
Ten ukrainiec mieszkający w aucie wywozi/ wywiezie zarobione pieniądze do siebie, a tu ciągnie więcej socjali niż wnosi do państwa..
Już się pogubiłem.. Ten protest jest przeciw zabieraniu Polakom pracy, ale tylko tym wybranym?
czyli jak firma X wymieniła 100 polaków na 100 ukraińców, to tych 100 polskich szoferów powinno popierać tego jednego przewoźnika którego rodzina jest ważniejsza niż rodziny 100 polskich kierowców których ten przewoźnik zastąpił Ukraińcami i Białorusinami.
Niech mi to ktoś wytłumaczy, a najlepiej pan Bosak niech mi to wyklaruje..
Ł ysy
obywatel. Ja ci krótko wytłumaczę.
Pracuj wydajnie, nie graj w ch. . ja, nikt nawet nie pomyśli o wymianie na Ukra, Białorusa, Gruzina.
Jak jesteś Polskim Panem Kieroffca nie miej prwtwnsji, że dostałeś kopa w dupę.
Zasłużyłeś.
Ł ysy
"pretensji"
~kiero
Konfederacja to ruska partia wpływu. Maja dwóch posłów którzy szkolili się w Rosji, a Korwin przepraszał ruskich za Polaków.
~Stop beton
kiero
23 minut temu
Konfederacja to ruska partia wpływu. Maja dwóch posłów którzy szkolili się w Rosji, a Korwin przepraszał ruskich za Polaków

A PIS to taka partia ze Yaro spal jak polakow gnebili... a potem sie obudzil buchachach
~kiero
beton lepiej spać niż z pała ganiać solidarność po ulicach, dziś komuchy i ich TW dochodzą do władzy.
~Hjhhbb
Tonący brzytwy się chwyta. Francja i Niemcy obiecały Zełenskiemu broń, jeżeli on pomoże odsunąć PiS od władzy. Zełeński w ONZ przed całym światem powiedział, że Polacy są gorsi niż Rosjanie. Wyborcy PiS odwrócili się wtedy od PiS, który przecież wiele Ukrainie pomagał. PiS nie zdobył samodzielnej większości. Wtedy Francja i Niemcy powiedziały, że broni nie dadzą, bo sami nie mają. Teraz Ukraina musi nadal podlizywać się Niemcom, aby jakąś broń dostać.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.201.97.224

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels