Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Czechy i Polska krajami z najniższym poziomem bezrobocia

ID: 276328


Z danych europejskiego urzędu statystycznego wynika, że najniższy poziom bezrobocia we wrześniu odnotowano w Czechach (2, 7 proc. ). Podium uzupełnia Malta i Polska, które odnotowały bezrobocie na poziomie 2, 8 proc.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (13)

~Hahaha
Brawo PiS!!! Polacy nie dajmy tego zepsuć!!!
szatan
Żuliki się cieszą, normalni ludzie bezrobotni nigdy nie byli. Zamiast podawać stopę bezrobocia jak w latach transformacji ustrojowej, lepiej niech podają indeks wolności ekonomicznej/gospoda rczej. Polacy z biedy jeżdżą już youngtimer-ami, a PISioki żeby to ukryć mienili nawet definicję samochodu zabytkowego.
~Haha
Gdzie się takie robactwo jak szatan legnie. Przecież ten sć kłamie. Wypowiedź adresowana do niezbyt rozgarniętych, ale takimi najłatwiej manipuluje właśnie szatan.
~Haha
Naprawdę takie coś jak Hołownia ma być marszałkiem :D Nie dojdzie do tego. Nigdy.
szatan
Haha, widzę że bezrobocie już nieraz zamiast pokarmu w twoim garnku siedziało, haha. A wracając do wątku, to że niemal wszyscy musieli pójść do roboty aby nie umrzeć z głodu wcale nie oznacza że jesteśmy bogatsi.
~Rude jest piękne!
Niechby tylko wrócili wszyscy ci, którzy pracują na obczyźnie.
Wtedy piss mógłby ogłosić swój sukces.
***** ***!
Buchachachacha flachachacha
~sid
bezrobocie zalerzy od wielkosci zasilku, po co np. w niemczech robic za 2000euro jak za nic nierobienie dostaniesz 1500 euro
~Rude jest piękne!
Sid zależy, nie zalerzy!
Kurna nie rób bydła!
Buchachachac haflachachacha!
~sid
Kuku przepraszam za bledy, ale mam [ stwierdzonom w podstawowce juz ] dyslekcje
~sid
a klawiature mam na jezyk niemiecki ustawiona, i nie poprawia bledow
~capo rudy
2023-11-07 17:42:47
Niechby tylko wrócili wszyscy ci, którzy pracują na obczyźnie.
Wtedy piss mógłby ogłosić swój sukces

Ale nie ogłoszą bo geyuchowi tago1 sie w gulandi podoba i nie wróci buchachacha czyli wszyscy nie wrocą iiichachacha
~Haha
Bzdury 99. 99 % ludzi ma potrzebę pracy. Ale nikt nie będzie pracował w niegodnych warunkach i o to chodzi. Byłem bezrobotny zabierałem bardzo bogatym lusterka, na biednych nie trafiało haha
~sid
baba i wojak musi miec robote, natomiast inteligetny czlowieg nigdy sie nie nudzi
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 216.73.216.40

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels