Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kierowcy ciężarówek w trasie też mogą głosować - instrukcja
ID: 275544

Za niespełna trzy tygodnie odbędą się wybory parlamentarne oraz referendum ogólnokrajowe. Z racji specyfiki pracy wielu kierowców nie będzie w stanie udać się do urn w miejscu zamieszkania. Poniżej przedstawiamy sposób w jaki mogą oddać swój głos.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (12)

~kwi kwi
Po co głosować jak podział świń przy korycie jest już ustalony.
~sid
nie wazne kto glosuje, wazne kto glosy liczy
szatan
Przez takie podejście jak w komentarzach wyżej, świnie wiecznie będą chapać z pełnego koryta. Czas zniszczyć koryto a świnie odejdą. Jeśli nie pójdziemy zagłosować na kogoś nowego to nigdy nie uwolnimy się od bandy czworga która na przemian rządzi tym krajem od okrągłego stołu. Inną motywacją do głosowania na oponentów powinno być ukaranie za złe rządy.
~Jest wesoło
Szatan - dobrze piszesz. Tylko z dwóch roczników wyborczych (8 lat) kto pamięta że PO +PSL przegrali wówczas wybory i dlaczego? Teraz o tym nie pisną ani słowem a to oni z małymi wyjątkami (PIS 2 lata i Czerwoni 4 lata) przepoczważając się wygrywali kolejne wybory. Nie kto inny jak właśnie oni (premierem była Suchocka) nie waloryzowali emerytur. Jednym słowem ich okradali i dopiero Unia zmusiła Czerwonych aby z tego się rozliczyli. A taki Tusk okradł nawet umarłych zabierając im 2 tysiące z zasiłku pogrzebowego. I dla dobra "dziadów" zmienił odpowiedzialność za urządzenia pobierające opłatę na drogach z właściciela na kierowców (3 tyś kary za jedną bramkę). Przez jego dobroć wielu kierowców skończyło nie cmentarzu a innych komornicy puścili w przysłowiowych skarpetach. To samo dotyczyło budowy autostrad - zarobili "swoi" ludzie a prawdziwym polskim budowlańcom rząd Ryżego założył pętlę na szyję. A wprowadzenie zarobków brutto aby lepiej wyglądała suma poborów. A podniesienie wieku emerytalnego dla pań o 7lat a dla nas o 2 lata i zwalenie na pracowników udowodnienia że się pracowało i za ile przez co wielu teraz ma minimalne emerytury. Zebrało by się tego dużo ale w żydowskich i niemieckich+TVN- nie o tym nie pisną bo i po co? ?? Niech jelenie głosują na tych POpaprańców a potem zabierze się im wszystko. Jednak nie namawiam na kogo kto ma głosować - niech każdy przemyśli sprawę i samodzielnie zdecyduje.
~Geju
Mam nadzieję że kiedyś wróci prawdziwy ład i porządek i Polska Rzeczpospolita Ludowa.
~cdn
Pier. dol się Geju, chu. j Tusk już nie wróci
~takijeden
Poseł nie powinien pobierać wynagrodzenia za swoją pracę Wtedy do rządu trafialiby ludzie bogaci odnoszący sukcesy którzy chcą coś zrobić dla kraju. Po drugie należy ograniczyć ilość kadencji maksymalnie do dwóch. Po trzecie kandydować można tylko i wyłącznie z powiatu w którym jest się zameldowany w którym się mieszka. Bo czwarte ograniczyć ilość posłów do liczby powiatów. Szkoda że żadna partia nie ma w programie takich postulatów podejrzewam że wtedy mieliby wybory wygrane. Głosując na zasadach obowiązujących obecnie tylko mo*dy się zmienią przy korycie nic poza tym.
szatan
Mylisz się takijeden. Politycy powinni zarabiać tyle, aby nie zależało im na stołkach w spółkach skarbu państwa czy innych synekurach i trudniej byłoby ich przekupić.
~Btk
posłom powinno sie płacić od wydajności gospodarki i zadłużenia państwa. Pierwsze w góre a drugie w duł naturalnie
~takijeden
I jeszcze chciałbym żeby posłów również obowiązywał wiek emerytalny. Obligatoryjnie
~Geju
c. d. n. Ja, znaczy Geju nie chce żeby wrócił złodziej Tusk ale żeby wróciły czasy KC PZPR...
~Mario
Dlaczego nie możemy elektronicznie głosować ponieważ ja nie jestem wstanie dotrzeć do wskazanych punktów wyborczych w Belgii
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.228.52.21

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels