Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wysokie pensje spędzają sen z powiek bardziej niż niedobór kierowców
ID: 273849

Z badania przeprowadzonego przez związek TLP i Centrum Analiz SpotData wynika, że głównym wyzwaniem z jakim zmagają się polskie firmy transportowe są wysokie wynagrodzenia, inflacja i wahania cen energii (w analogicznym badaniu z 2021 r. na pierwszym miejscu był brak pracowników).

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (27)

~Szczerbaty
A kiedy bedom dofinansowania do zymbuw?
tago1
Geyuchom żadnych dofinansowań do zymbuf nie dawać - niech chodzą z wypierdzianymi !!!
tago1
Przy robieniu gały, przynajmniej nikomu nie odgryzo !!!
~Sasiad
Biedactwa Aż Mi Ich Szkoda... Na Trzy Domy Piec Aut Luksusowych I Inne Rzeczy Stać Ale Pracownikowi Ciężko Już Zapłacić...
Kierowcy Zróbmy Zzutke Na Biednych Szefow... ; ) ; ) ; )
~Sasiad
Będzie Dobrze ; ) ; ) ; )
~Buchachachacha!
Czy się jedzie czy się leży, się kurna należy!
Buchachacha cha!
Susan
Witam Panie i Panowie, Czy odważysz się potrzebować pożyczki?
Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Jeśli potrzebujesz niezawodnej i godnej zaufania firmy, aby uzyskać pożyczkę na sfinansowanie projektu, firmy, pożyczkę na zakup domu lub samochodu itp., nie szukaj dalej niż Sunshine Financial Group Inc. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe oraz wiele innych za dotowaną stopę procentową w wysokości 3% rocznie. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgr oupinc@gmail. com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447360502110 i natychmiast uzyskaj odpowiedź

Jesteśm y firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań finansowania strukturyzowanego osobom fizycznym i firmom w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze stanowiło ogromny problem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysoka stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena kredytowa lub jakiekolwiek inne przyczyny

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować transakcję zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz

Zape wniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | sunshinefinancialgro upinc@gmail. com | lub napisz do nas na WhatsApp: +447360502110 | & Otrzymuj natychmiastową odpowiedź
tago1
A podaj no RRSO !!!0
~Berek
No tak, jedno z największych wyzwań to wynagrodzenia. Albo zabolał ich już pakiet mobilności, albo nic się nie zmieniło. Fakt faktem - roboty jest mniej, dojcze nie chcą już kabotaży dawać, bo dojcze idą na dno. UA wbiły się na rynek UE i jest klops. Teraz Co 3 zestaw jedzie z UA. Przykre, bo jeździć i parkować nie umieją, średnio ogarniają manewry na firmach, i to ich włączanie lewego kierunku przy wjeździe na rondo :). Wyruchają nas bez mydła, bo UA pojadą za niską stawkę bo im się to opłaca, bo nie są w UE. Sad True.
~kiero
Berek przecież nasze biznesmeny transportowe tak się cieszyły że wymieniają polskich kierowców na ukraińskich. Napisałem wtedy że ukraińskie firmy z czasem ich wymienią.

1

jaro253
Polskiego Kierowcę zawodowego w sposób systemowy wyniszcza także Polski rząd szlachciców z PIS-u. Nakładając to wciąż nowe zakazy i ograniczenia pod szczytnym hasłem poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Walcząc z pracownikiem który jest najniżej w całej hierarchii. Dając wciąż wsparcie Dziado-Transom otwierając bezkarnie rynek na tych z UA, BY. Ukraińcowi nikt nie da punktów karnych ani nie zabierze prawa jazdy. Nawet jak to zrobią oni wrócą do siebie i dostaną nowe. A rząd tych szlachciców chce żebyśmy się wypowiedzieli w sprawie emigranci gdy w co 2 kabinie z Polskim blachami siedzi ktoś ze wschodu.
tago1
Jaro253, a ty w ogóle zauważasz różnicę pomiędzy legalną i kontrolowana przez państwo emigracją zarobkową od napływu nielegalnej dziczy bez paszportu nawet w kieszeni? !
Mam nieodparte wrażenie, że mocno odjechałeś w tym swoim antypisie !!!
jaro253
Drogi Tego1 widzę wiele różnic miedzy tym co było a jest. 1 Kierowcy ze wschodu zaniżają nam pobory pracując za mniejsze pieniądze. 2 Widzę także te różnice jak upadał tak zwany pierwszy rząd PIS-u 2007 roku dzięki wyborcom z Wielka Brytania Pamięta to dobrze po przekroczyłem wtedy przejście graniczne w Jędrzychowicach wracając z Hiszpanii. 3 Teraz wybiorą nam rząd wyborcy pracujący w Niemczech ci którym tak przeszkadzają wolno jadące ciężarówki, którzy zatykają autostrady w niedziele wieczór w stronę zachodnią a od piątku na wschód. 4 Drogi Tego1 sam Przecież pracujesz zagranicą!!! I tak jak pisałem byłem kiedyś ich wyborcom czyli PIS-u dziś cofałbym każdy głos poparci dla nich za to co wyrabiają z Polskimi kierowcami zawodowymi.
~Buchachachacha!
Czyli co???
Yepać piss!
Buchachachach aflachachacha!
~Buchachachacha!
W przypadku zakazu wyprzedzania, tu nie chodzi o bezpieczeństwo.
Tu chodzi o kasę.
Pissbolszewia przed wyborami (i nie tylko), potrzebuje jej jak ryba tlenu.
~Arek
Ale jaki problem? Zakaz wyprzedania, wydłuży się nieznacznie czas dostawy to i stawki zostaną skorygowane. O co wy się boicie. Zapłacą konsumenci co normalne, ale za to będą mieli czysty lewy pas.
jaro253
Buchachachachcha Masz racje a Ci którzy nam pracującym w Polsce chcą narzucić swoje prawa jak drogi Tego1, albo on może bardziej Tam Tego bo pracuje pewnie u Niemca a nas umoralnia to jest dopiero BUHABHA Arek jest problem bo my jesteśmy wyniszczani przez naszą władze, gdzie wstydzę się że ją popierałem. Ze swoich pieniędzy dostaniesz darmową autostradę jadąc osobówką i + 800 to z nasze. Za to że będą nas karać za byle przewinienie ciężko pracujących Kierowców Zawodowych będzie to wypłacane, i będą oczekiwać szacunku dla munduru to dopiero jest BHABHA. na szacunek Niebieskie Orły muszą sobie zasłużyć. Większość z nich jest zrobiona w kapuście nad ranem. Ty Arku i Ja i wielu innych będziesz przez to później w domu i krócej co odbije się to na Twoich najbliższych co drogi Tego1 nie zauważa bo pracuje za granicą. A Ideologia PIS - U wspiera podobno rodzinę. Przetrzyj oczy zobacz jak jest w piątek zatkany tunel po stronie Niemieckiej przed Jędrzychowicami to Ci pracujący u Niemca wracają do domu a my im przeszkadzamy to jest absurd. I oni nam narzucają swoją pseudo demokrację!! Popacz że za każde inne zdanie jesteś karany przez Pana Ziobrę. Jak nie zrozumiesz ich pseudo demokracji PIS-u. Oni dla nas mają tylko kij a gdzie jest marchewka? ?? Poczytaj zobacz jak dla rozwoju zachodnich Niemiec przyczynił się jeden z Angielskich Oficerów ratując fabrykę którą, pewni znasz Wolfsburgu do rozwijana transportu w Niemczech. To samo robili czerwoni dla odbudowy gospodarki powojennej w Polsce. A co robi ta szlachta Pisowska? ? Niszczy nas taki Adamczyk czy Weber dla doraźnych punktów procentowych. To My utrzymujemy własne rodziny nie ojciec narodu bez dzieci i prawa jazdy i konta bankowego jak Prezes Kaczyński. To nam Ukraińcy zaniżają stawki robią kabotaże na terenie Polski. A taki Tego1 mówi że jest Jemu dobrze, pracując u Niemca i popiera PIS BHABHA ALE JAJA
~Poko
Ja tam będę jezdził od pierwszego 78km/h a jak ktoś będzie chciał wyprzedzać mnie to 89 i jak zrezygnuje to dalej 78
~Frajerkierowcaunuemc a
Śmieszni jesteście Polaczki u Niemca też same wschodniaki jeżdżą z Polski i jest okej a wy ciągle płacz
~Don Ordynatore!
Acha.
~Don Ordynatore!
Acha.
~weekend bez łysego
od zawsze sefom zarobki spędzały sen nie tylko z powiek
~Janósz
Zymbuf nie cza. Jedyn warunek to bmw e60, czopeczko z daszkiem i łoncuch z tombaka. Na zymby nikt nie potrzy.
~Remik
Ja to przez te marne niemieckie zarobki osiwiałem do reszty hahaha
Tomek12345
Ale ty buchacha jesteś kr*yn.
Tomek12345
Karo i buchacha to lewaki. Za rudego zdrajcę życie oddadzą.
~Pan Kierowca
Auuuuuuuuuuu Jaduuuuuuuuu... ; ) ; ) ; )
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.220.62.183

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels