Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Czy za kierowanie pojazdem w stanie zmęczenia można karać jak za prowadzenie po alkoholu?
ID: 273152

Jazda po mniej niż pięciu godzinach snu jest tak samo niebezpieczna jak jazda pod wpływem alkoholu – wykazali australijscy naukowcy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (10)

~Alfred
pałą po łbie za fajne artykuły !
~Fack You
Prawo o prowadzeniu ciężarówki mówi wyrażnie ile można jechać i ile odpoczynku, a za przekroczenie czasu jazdu np o 1 godzine i spowodowanie wypadku po tej przekroczonej godzinie np. smiertelnego z winy kierowcy to i dożywocie można dostać z torturami ale np. jak zamiast pauzy będziemy rozładowywać i pakować towar to podobno jest to dopuszczalna taka gimnastyka dla celów poprawienia krążenia i zdrowia. A jak zamiast pauzy 45 minut można popracować na załadunku/rozładunku to i w czasie 9 godzinnego odpoczynku też troche można popracować, no ważne aby czuć się dobrze i niezasypiać za kółkiem.
~Beduin
Wszyscy mądrzy jak kurierka idzie na noc np taki Amazon przyjedziesz zamiast się położyć to musisz siedzieć na krzesełku drewnianym a później w drogę to jest bezpieczeństwo ha ha
~robert2
Niedługo wymyślą że jak zjedz jajecznicę na śniadanie to nie powinieneś jechać ale po parówkach jak najbardziej. Dokąd zmierza ten świat?
~weekend bez łysego
tak, można karać
~mikus
Ciekawe dlaczego w Amazonie nie można podczas operacji logistycznej drzemać w aucie.
~Karol
Mikuś, bo tam jeżdżą de*ile i jeden z nich spowodował wypadek, odjeżdżając podczas załadunku. To po pierwsze, a po drugie, jak jest załadunek, to nie ma drzemania. Szanuj się synek
~Karol
Czy mogą karać? Nie, bo wtedy busy przestaną jeździć... i o zgrozo, te z ludźmi takze
~ernest
Niestety to badanie tylko potwierdza istniejace problemy w logistyce. Tak sie objawia traktowanie samochodów z kierowcami jako magazyn na kołach z własnym stróżem.
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
Jeszcze rok, może dwa. Wyjadą na autostrady pojazdy autonomiczne, a sioferaków do łopaty. Gamoniie.

Sioferaki, to jest jedyna grupa społeczna, bez szkoły, bez wykształcenia, bez elementarnej wiedzy, ale na CB RADIO, sami profesorowie i doktorzy. Wszyscy mają o wszystkim dużo do powiedzenia. Dla nich nie ma tematów tabu. Jeszcze nigdy nie usłyszałem od tumana po zawodówce, żeby stwierdził, że się nie wypowie, bo się na czymś nie zna. Oni sie znają na wszystkim, a czym niższe wykształcenie i wiedza, z tym większą pewnością siebie przemawia.
Doktor nauk medycznych, który skończył studia, fakultety, zrobił doktorat i specjalizacje oraz przeczytał tysiące książek, zapytany o politykę lub fizykę, potrafi odpowiedzieć, że on nie wie i się nie zna.
Polski kierowca, który ukończył 3 klasy budowlanki i nie przeczytał żadnej książki, będzie się wymądrzał w tematach medycznych, choć nie potrafi po polsku sklecić dwóch zdań.
Myślenie sprawia mu fizyczny ból, ledwie naumiał się tabliczki mnożenia, z fizyki wie tyle, że istnieje grawitacja, bo w pijanym widzie potknął się o krawężnik i wybił sobie dwa zęby, a podczas czytania na głos, zwyczajnie duka, ale na CB RADIO wypowiada się na tematy gospodarcze i polityczne. I nie zauważa, że nie wie o czym mówi oraz że się kompromituje. Krzyczy, dyskutje i sięu awanturuje, jakby wiedział o czym mówi.
Jak ja was gamonie nienawidzę. Przed śmiercią jednego z was zabiję.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels