Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ministerialna bandyterka w SENT

ID: 271438


Kara 10-20 tys. zł za najdrobniejszą omyłkę w zgłoszeniu SENT.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (65)

Dawid87
A PIS za kasę z kpo to publicznie zrobi loda całej Europie, przecież oni już na kolanach proszą o te pieniądze.

-1

tago1
Dawid87, a ty za kim jesteś? bo ja za Polską i nie s. ram we własne gniazdo, kto by nie był przy sterze władzy - nie wiem, czy wiesz o czym piszę. Upadają firmy każdego roku i powstają nowe - wiele z nich upada w sposób świadomy i kontrolowany - ty jako burżuj powinieneś wiedzieć przecież lepiej. Nie podałeś ile w ich miejsce powstało nowych. Tak się dzieje od zarania dziejów, że coś znika, upada i powstaje nowe. To przytocz jeszcze statystyki samobójstw na tle ekonomicznym w latach 2007 - 2015 i będzie wszystko w komplecie. Przecież to były wg makreli czasy zielonej wyspy dla Polski i krainy mlekiem i miodem płynącej wg tfuuuSSka - czekam !!! A jeszcze gdzie ci lekarze i pielęgniarki, co powracały za czasów zielonej wyspy do Polski? !
tago1
W 2015 roku RRSO w bankach sięgała 35 % - mogę słownie napisać jak nie dociera !!!
tago1
Bartłomiej Sienkiewicz - czołowy polityk PO w latach 2003-2013, prowadząc firmę ASBS Othago za podobno doradztwo w ORLENIE, zainkasował ponad 7. 500. 000 zł. Prezesem ORLENU w tym czasie był Jacek Krawiec. Po wejściu do rządu tfuuuSSka przekazał udziały w firmie swoim dotychczasowym wspólnikom, którzy jedynie zmienili nazwę firmy na Salvor i Wspólnicy, a dalej kroili ORLEN. Współpracę przerwał dopiero prezes Daniel Obajtek. Tak się wówczas kradło !!! Willa+ przy tym, to pikuś. Tak doradzali, że ORLEN był na granicy rentowności. Później ten sam Sienkiewicz, był liderem w krytykowaniu prezesa Obajtka jak mu łyja oderwał od koryta i dojnej krowy !!! Standardy PO !!! WSTYDZĘ się dzisiaj, że głosowałem kiedyś na tych ludzi !!! ORLEN wyrósł na europejskiego giganta i jest parasolem ochronnym na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej w paliwach i nie tylko przed złodziejskim łapami Niemców i Francuzów oraz innych. To najbardziej ich uwiera i nieustannie atakują prezesa Obajtka, a ty im w tym świetnie pomagasz - gratuluję inicjatywy. Cudze chwalicie, swego nie znacie... - fraza z utworu Stanisława Jachowicza !!!
~Ł ysy
tago. Kłania się prawo spiżowe. Po wladzę sięga się poprzez krytykę obecnej wladzy. Podnoszone kwestie maja wymiar socjalny, miły dla ucha gawiedzi. Gdy już są osiągnięte fotele władzy zaczyna się identyczne działanie jak poprzednicy.
Sprawdzone przez tysiące lat. Każda rewolucja miała identyczne podłoże, identyczny scenariusz.
Czy wygrają jedni, czy drudzy, jedna swołocz z tą różnicą, że je ba ny PIS z każdym dniem zabiera ci skrawek wolności.
~Dawid87
Tago ja jestem za silną polską i gardzę tymi qurwami z PIS, wiesz dlaczego nie narzekam na PO bo oni od 8 lat nie radzą tym krajem.
Wiesz jakim mamy dług publiczn?
To 1. 5 bilion zł około 50 tys zł na obywatel za PO było 22tys zł.
Wiesz ze PO potrzebowało 120 milionów zł na kancelarie premiera a Morawiecki 1, 5 miliarda zł.
Podałem wyniki za ostatnie 25 lat najmniejsze inwestycje.
~Dawid87
Tak tago te złe PO było przy władzy i miało swojego prezesa orlenu.
Cena ON była wtedy po 5 zł brutto teraz mamy 7. 5 zł
Ł ysy
Nie zapominajcie o takiej personie jak Rostowski. Ten kmiotek położyl tysiace exporteriw przez swoje machlojki z kursem zlotego. To pierwsza osoba, ktora powinna stanąć przed plutonem egzekucyjnym z pominięnciem Trybunału Konstytucyjnego.
tago1
Dawid87 było za napęd również 5, 80 brutto i nie było opłaty klimatycznej, narzuconej przez eurokolchoz, a euro było znacznie tańsze i więcej ciebie w złotówkach kosztowało.
tago1
Piniendzy w Bydgoszczu nie ma i nie będzie - tago pamięta Panie Łysy !!!
~Dawid87
Tago Piszesz o wielkim przekręci na kwotę 7. 5 miliona zł za czasów PO w orlenie, przekręci to groszowe sprawy zobacz ile minister Czarnek ukradł poprzez podstawowe spółki zarejestrowane kilka dni przed przyznaniem dofinansowanie na zakup domów. Jeden 18 latek dostał kilka milionów. Już zapomniałeś ile ukradł Szumowski podczas pandemi
tago1
No, ale przecież, to teraz autorytet pierwszych lotów w TVNazi !!!
tago1
Tak Dawid87, zapomniałeś jeszcze Sasina wymienić za 70 baniek zeta. A przypomnij mi, kto wówczas najgłośniej darł mołde, że władza chce ludzi wysyłać na śmierć do urn wyborczych w czasie covida? !
tago1
Ministra Czarnka popieram, że wreszcie nie dostały dofinansowań skrajnie lewackie organizacje spod szyldów tęczowej szmaty, wyciągających swoje brudne łapy do naszych dzieci już nawet w przedszkolach !!!
tago1
Organizacje poza rządowe - kolejne ścierwa, wymyślone przez lewactwo eurokolchozu do szczucia na ludzi, którzy mówią im stanowcze NIE w zachowaniu normalności !!!
~Dawid87
tago czy ja dobrze rozumie ty rozumiesz że podstawione spółki zarejestrowane kilka dni przed przyznaniem dofinansowania na miliony zł na zakup nieruchomości, to dobry pomysł?
tago1
Dawid87 powiedz, czego rządy PO-PSL w Polsce nie zdążyły sprzedać, aby zachować taki deficyt? ! Będzie ci łatwiej wymienić niż to co sprzedały za czapkę śliwek obcemu kapitałowi !!! A gdzie podziało się prawie 140 miliardów Zeta z OFE - nasze pieniądze? ! Już zapomniałeś, czy za młody byłeś i nie znasz tematu? !
tago1
To wszystko sprawiło, że tfuuuSSka odznaczono przynajmniej dwoma najwyższymi odznaczeniami Niemieckimi. Odbierał je w Bundestagu z rąk kanclerz Merkel - ups... kanclerski chyba, będzie właściwie wg nowomowy zwyroli spod tęczowej szmaty i prezydenta Niemiec - przepraszam, ale nie pamiętam w tej chwili nazwiska - ZASŁUŻONY DLA NIEMIEC !!!
tago1
A ludzie w tym czasie kupowali w sklepikach podstawowe produkty żywnościowe na "zeszyt", bo nie mieli pieniędzy nawet na miskę ryżu dla swoich głodnych dzieci. PAMIETAMY !!!

1

tago1
Odznaczeń od Niemców tfuuuSSka nie szukaj w Wikipedii, bo usunęli je nim poszedł marynarki podawać w Brukseli - ja jeszcze wcześniej o nich czytałem !!!
~Dawid87
Tago o 59% PIS sprzedał ziemi polskiej jak PO najwięcej kupili Niemcy, lotos sprzedało PIS.
~Dawid87
Tago teraz jesteś cwaniak bo jesteś aktywny zawodowo i pracujesz w Holandii, zobaczymy jak będzie na emeryturze dostaniesz od tego wspaniałego rządu 14 emerytur po 1500 zł a czynszu za mieszkanie będzie miał 1100zł bo takie podwyżki zafundował rząd PISu.
~Kolega Pozdrawiam
"Popieram ministra czarna" Hahahaha... Najgorszy minister od dekad ( to już giertych/ ten od mundurków w rządzie kaczego ryja/był lepszy) a ten popiera taliba z chora wizja świata i na dodatek wiernego sługe- obsługę job jego mać Nowogrodzkiej... Niech się oczyści i kontrolę ministerstwa niech nie utrudnia...
~300D
tago jest po prostu piertol.. ty i tyle
trza mu zabrać dowód osobisty i spakować na okoliczność wycieczki na madagaskar
tago1
Kolego jeśli koń dla ciebie jest autorytetem, to ja przepraszam !!!
tago1
300D, będę miał tam dobre towarzystwo. Pan Łysy też pojedzie - może i dla wilczurów miejsce się znajdzie. Będziemy tam czymaczy szczuć od płotu !!! Ciebie nie zabierzemy, bo będziesz nam pierdami świeże powietrze zanieczyszczał - tak jak tu na forumie !!!
tago1
Dawid87, a gdzie tak tej ziemi Niemcy wykupili tyle, możesz mi podpowiedzieć? ! Jedno wiem na pewno, że gdyby rząd prawicy nie zablokował ustawowo wolnego obrotu ziemia w Polsce w 2016 roku, to już byśmy żyli od tamtej pory w Polsce, ale nie na Polskiej ziemi !!! Rząd tfuuuSSka rzetelnie o to zadbał, ale przewalił wybory, bo ludzie go przejrzeli i rząd Prawicy wszystko Niemcom, Francuzom, Holendrą i innym, wywrócił do góry nogami. Od tamtej pory zaczęło się grillowanie Polski na pełną skalę, rękoma lewackich łapowników z Brukseli !!! A timmerfancy, to aż piana niemal na usta wychodziła o braku wydumanej praworządności !!!
~300D
we wsi ludzie mają grusze śliwy leszczynę, morgę mam kartofli nasadzę, jak wisła da to i rybę se złowię, zająca w sadzie upoluję, albo i sarne na kępie, karpę rzeka przyniesie to bedzie czym w piecu palić, oby tylko zdrowia nie brakło.
~300D
gdzie mnie na madagaskar
tago1
No widzisz 300D, teraz mądrze prawisz, aż mnie się ciepło na serduszku zrobiło jak czytałem. Ale musiałem cię opiełdolić, bo głowę w chmurach nosiłeś !!! :)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.239.151.124

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels