Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Największy w historii Polski krajowy program budowy dróg ekspresowych i autostrad

ID: 270242


Rząd przeznaczy na te inwestycje ponad 290 mld złotych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (40)

~tago
A gdzie podziały się pieniądze ze spółki, która nie zrobiła nic, a chciała budować elektrownie atomowe do roku 2015? !
~Dawid87
tago a kto wybudował gazo port?
PIS czy PO
jacek-kuba
Nie tago, wystarczy nie mieć jakichkolwiek pokładów-gwarantuję, że to wystarczy. Cała /wiedza/ trociniaka pochodzi tylko i wyłącznie z wirtualnej Polski. Ten gość ma kilka klas podstawówki, napisanie każdego postu- to godzina cierpienia i potu wylanego na klawiaturę..

-1

~tago
Dawid87, a tobie, to zawsze wychodzi w biznesie na plus z inwestowanych na nowe przedsięwzięcia pieniądze?
jacek-kuba
O masz przykład z gazoportem -narta.

-1

~Dawid87
tago a co wychodzi PIS-owi poza okradaniem społeczeństwa, jak to jest że w DE ON jest tańszy o 70 groszy na litrze
~tago
Tak Dawid87, gazoport wybudował w całości rząd PO-PSL.
~tago
Dawid87 powtarzasz się. W jaki sposób inny niż kraje mocno rozwinięte nasz rząd okrada społeczeństwo?
~kumidan
tago, ty masz ''ogromne pokłady złej woli '', aby w taki sposób recenzować, co to pisszujnia zrobić chce.
Tak przy okazji !! Chcę, aby moi kierowcy w końcu zarabiali 950 zeta dniówkę, oczywiście weekendy w budzie jako dniówki podwójne. Ja bardzo chcę i panowie kierowcy, będzie wam wspaniale w mej firmie.
Podaję nr tel. do działu kadr : 0048688549878 wew. 124. Z uwagi na duże zainteresowanie, czas oczekiwania na połączenie, może wynosić nawet minut 20, rozmowy są nagrywane, tylko w celach niewiadomych przewoźnikowi.

PS- wpompowali kasę?? Nosz karwać twa, moją kasę mieli zainwestować, a wpompowali w błoto, pissdzielce jedne i jeszcze mam się cieszyć. Niebać piss, niebać zomo, karząca ręka narodu, dosięgnie sabotażystów, już niebawem.

-1

~Dawid87
najdroższe kredyty w UE, najdroższe paliwo, najdroższa energia, od nowego roku znów podwyżki ZUS akcyzy itd,
~tago
A za drogie kredyty, to podziękuj Balcerowiczowi i spółce na jakich warunkach sprzedał Polskie banki obcemu kapitałowi. Jeszcze doinwestowany je ogromnymi pieniędzmi z budżetu.
~tago
Kumidan ja przyjdę do ciebie za 850 Zeta i przetrzymam wszystko - nawet twój widok za taką kasę. Nie będę narzekał na sprzęt i rodzaj przewożonych ładunków. No i będę wszędzie pisał, że jesteś najlepszym szefem na świecie !!! :)
~tago
Za weekendy nie przyjmę nawet podwójnych stawek, a jeśli mi zapłacisz, to zatankuje za nie paliwo do ciągnika. Zgadzasz się? :)
~tago
Kumidan dawaj odpowiedź, to zaraz wysyłam e-mailem wypowiedzenie do końca miesiąca i 2 stycznia jestem u ciebie z bagażem. :)
~tago
Silny, zwarty i gotowy i na forum nie będę ci się stawiał !!! Zobacz, ile możesz z tago ugrać. :)
~kumidan
tago, ja zgadzam się na wszystko co dobra. Mogę przyjąć twą deklarację pracy w mej firmie, ale popatrz...
Już od początku, typowo po polskiemu, robisz kwas. Twoi koledzy po fachu, mogą ci obić facjatę, zaniżasz stawki ot tak, na starcie, a polscy dumni kierowcy, nie wybaczają takich zachowań nigdy.
Przy okazji tago, czasu nie cofniesz, Polskę w rozwoju cofnąć można. Gazoport Donalda Ryżego im L Kaczyńskiego, powstał w latach 2009 - 2015, za koalicji PO -PSL i tyle. To, że sukces zmuszon mieć wielu ojców, tago !!, daj luzu. Ja nie podnoszę, że munsz stanu Z Zero, to porodzon w stajni Ryżego. Fakt jest taki, że ten tęgi łeb, polityk polskiego tysiąclecia, to wynalazek tego pozostałego z Braci Mniejszych i nikt mu tego nie odbierze. Pinokio z reszta też. wynalazkiem Wucu jest.
Gazoport powstał za PO -PSL, pierwszy gazowiec przypłynął w okolicach grudnia 2015 i choćbyś tago, razem z Wucu, w jednej latrynie mógł biesiadować, to tego nie zmienisz, ja z resztą też.

-1

Dawid87
"~tago
2022-12-15 12:18:21 A za drogie kredyty, to podziękuj Balcerowiczowi"

j ak typowy PIS-ior to Balcerowicz dodrukował pieniądze za rządów PIS co spowodowało inflację i podniesienie stóp procentowych czy Adam Głupiński

-1

~tago
Kumidan nie obawiam się mo*dobicia i uważam za wręcz przełomowe, jeśli stanęłoby nawet na 800. Znalazłbym znacznie więcej popierających jak przeciwników. Dawid87 już to pisałem chyba ze dwa razy. Nie jestem żadnym pisiorem, a ty zaklinasz rzeczywistość. W Holandii nie ma PiSu, ani Wucu, a inflacja jest taka sama jak w Polsce. Jak to wytłumaczysz?
~tago
Glapińskiego też nie ma.
~tago
Ruszam do pracy. Dzisiaj transport z Hamburga do Glostrup w Danii. Około północy odezwę się. Pozdrawiam malkontenci :)
~Dawid87
tago jesteś typowymi PIS-iorem, piszesz że w Holandii również wysoka inflacja jak typowy PIS-ior zawsze mówi że ktos ma gorzej dlaczego nie napiszesz że w FR jest inflacja 6%
~kumidan
tago, odpowiedź ba*alnie prosta !! Wszędzie może być źle, a nie jest. W Polsce miało być dobrze, a nie jest.
Glapiński, dobrze wiesz, może być '' kierowcą na swoim''. W Holandii mają lepszych drukarzy i, nie do wiary, te drukarze są myślący, do pisss nie należą a nie należą do piss, bo właśnie myślący są. Te holenderskie drukarze, to takie cwane, że mimo inflacji wysokiej, to'' wuungiel jest'', a o skrajnym ubóstwie obywateli, mowy nie ma. U nas jest ponad 1600000 osób, dotkniętych ubóstwem i to skrajnym - a dobra zmiana gdzie, alfonsy jedne.
tago zdefiniuj te swe'' zaklinanie rzeczywistości'' Używasz tego słowa, jak leku wszechmogącego, podobnie jak słówka ''lewaki'' - czy po prostu, każdy twój adwersarz, to mało, że lewak, to jeszcze rzeczywistość zaklina...

-1

~Patryk pogromca dziadow
Za PIS kraść nie wolno to i każdy dziad szef nie zadowolony.

Trzeba dać umowe, trzeba się z niej wywiązać i to już problem nie do przejścia hahahahaha
~Forest glemp
PiS PO jedno zło! Niedługo jakieś zafajdane wybory to se znowu będziecie do gardeł skakać duraki
~tago
Kumidan martwię się o twoją mołdę, bo zawyżyłeś okrutnie stawki. Pan Łysy, Dawid87 i inni z tego forum nie odpuszczą ci !!! :)
~kumidan
tago i póki co, tym miłym akcentem, na dzisiaj możemy zakończyć.
Ja martwię się o swoją MOŁDE, ty martwisz się o swoją MOŁDE, a wszystkie pissiory, martwią się o swoje MOŁDY. Kto martwił się o swe MOŁDY, lat temu 7, no w mołdę jeża, mało mnie rajcuje, bo politycy, to jedne wielkie... u., je !!

-1

~Psi zaprzęg
Polska to 3 świat był i będzie. 80 lat temu hitler budował autostrady 2 pasmowe a my chwalimy się tym jak nowością. Ameryki nawet nie wspomnę

-1

~kumidan
Panie ''psia kareto złocona'', pański wpis, sama prawda. Dlatego nieadekwatne tu słówko ''MY''

My Polacy mamy problemy z wyborami, tak w ogóle. Po prostu źle wybieramy, a w polityce, to już ho ho !
Natomiast żaden rozsądny Polak, nie klaszcze moherowo, na te zachwyty polityków, nad tym, co w cywilizowanych społecznościach, niebawem niemal wiek od IIWŚ, jest już dawno normą.
Polska to jeden z niewielu skansenów, gdzie wnuki zmuszone, często w jednej izbie z dziadkami, czynić prokreację.
Zaje.. pisćie, a alfonsy obiecały, pisszujnia rozwiązała problem mieszkań dla młodych, a co za tym idzie, dostępność w miarę tanich kredytów hipotecznych. Brawo pissszujnia !!, Na rury toruńskie w glebie kasa jest, na tvpszujnia 10 mld poszło - radujmy się.

-1

~Dawid87
PIS to mistrzowie w złodziejstwie
~niepiśmienny
Kumidan; zaradni ludzie w latach 2004 plus nie płakali tylko wyjeżdżali do UK, Irlandii czy Szwecji. Żyli, odkładali pieniądze i dziś mają. Nikt im nie dał szans. Sami stworzyli sobie. 30 latek mieszkający z rodzicami to porażka wychowawcza rodziny, państwa i narodu
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels