Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rynek pracy kierowców w Polsce
ID: 269782

To jeden z tematów konferencji organizowanej przez Polską Agencję Prasową we współpracy merytorycznej ze związkiem pracodawców Transport i Logistyka Polska w gronie przedstawicieli administracji rządowej.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (37)

~Rob
2022-11-22 21:16:18
Kolejnym tematem konferencji będzie Jak zachęcić obcokrajowców do pracy na 1/2 lub 3/4 etatu skąd ściągać kandydatów i czy trzeba im płacić?Jak zachęcić polskich kierowców by pozostali przy nawet najniższej krajowej. Jak egzekwować DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH przy płaceniu z kilometra i utrzymanie norm paliwa podanych przez producenta. W jaki sposób wyciągnąć ruskich żołnierzy z niewoli ukraińskiej i zamiana niewoli za dogodny system dla przewoźników. Panele od będą się bez przedstawicieli kierowców, procedury jak z objazdów prezesa wchodzią tylko starannie wyselekcjonowani WSZYSTKO O NAS BEZ NAS.
~kumidan
2022-11-22 21:34:44
Rob, dlaczego dopuściłeś do takiego skandalu, że ''PANELE'', odbędą się bez udziału przedstawicieli kierowców? ?
Wiem dlaczego, bo wy takie cienkie rurki jesteście. Nie potraficie nawet własnego związku zawodowego założyć, a już doktoraty piszecie na garbsenowskich uniwersytetach.
Cały pic polega na tym, że ''Wszystko o was, bez was'', bo na to się godzicie. Wasze ekstra umiejętności, to kwiczeć na et. i za zło świata całego, obwiniać dziada, a dziad przecież chce tylko spokojnie kraść, jak cała pissszujnia.
Dziadtransy związków zawodowych nie potrzebują. Dziadtransy są wieczne jak trawa i podatki, a czas pokazał, że PM to taki pryszczyk mały, no bo przecież dziady pozostały...

-1

~Ejut
2022-11-22 22:24:38
Rob,
ja bym zgodzil sie pracowac w miedzynarodowce
na 1/2 etatu. 4h dziennie "jazdy i innej pracy", a reszta czasu dla siebie.
Za 5000zl netto pojde na 3/1 po 4h dziennie,
tylko ze nie ma takich ofert.
Wszedzie chca na 8-9h, a najlepiej jak jeszcze nadgodziny robic ponad pelen etat, bo mozna "oddac za wolne".
~Mariusz
2022-11-22 22:39:54
Jeśli dostaniesz wolne za nadgodziny to znaczy że nie masz tych nadgodzin.
Piertolisz Ejut bez sensu.
~Mariusz
2022-11-22 22:40:30
Wtedy siedzisz w domu na wolnym a dniówkę masz zapłaconą.
~placek pod naczepą
2022-11-23 09:14:11
jakie jeszcze troski wprowadzi IRU czy TLP
~tago
2022-11-23 14:22:45
Jacy oni wszyscy mundre w tych rurkach. Jak oni świetnie wiedzo jak poprawić sytuację na rynku pracy kiero. Tyle lat piełdolenia na sympozjach, konferencjach, odczytach... i co z tego wszystkiego na dzień dzisiejszy wynikło? ! Pytam co? !... Wielkie jajco z kolcem !!! Cwaniaczki od piełdolenia o wszystkim i o niczym kasują tylko krocie od naiwnych przewoźników, którzy jeżdżą po takich imprezach za własne pieniądze i nic z nich tak naprawdę pożytecznego nie wynoszą. Jedna tylko korzyść z tego najeść i napić się można do bólu. Chyba oto najbardziej chodzi. Kierowcy z takich imprez nic dobrego i pozytywnego nie wynikło. Wszystko, to skupia się do tego jak ograc kierowcę, aby było lepiej dla przewoźnika. Czy takie stawianie sprawy, doprowadzi do poprawy warunków pracy i zachęty dla młodych ludzi do podejmowania się tej pracy? Poddaję pod rozwagę szerokiego spektrum, a osobiście szczerze wątpię.

-1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.247.184

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels