Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Rynek pracy kierowców w Polsce
ID: 269782

To jeden z tematów konferencji organizowanej przez Polską Agencję Prasową we współpracy merytorycznej ze związkiem pracodawców Transport i Logistyka Polska w gronie przedstawicieli administracji rządowej.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (38)

~Mariusz
2022-11-23 14:47:59
Na A1 i na S8 w Polsce.
Tak dla przykładu.
~tago
2022-11-23 15:13:35
Tam so, a na landach? Pytam o parkingi na zachód od Odry. Parkingi w odpowiedniej ilości, zapewniające każdemu kiero komfort zatrzymania się o każdej porze dnia i nocy, każdego dnia tygodnia. Parkingi wyposażone w darmowe, czyste sanitariaty i prysznice. O to pytam. Czy przypadkiem przez pomyłkę tylko o czymś tak prozaicznym, prowadzący przedstawienia na tych spotkaniach wymuskani i pachnący na kilometr, krawaciarze wspomnieli? ! Tylko pytam.
~kumidan
2022-11-23 16:03:44
tago masz takie pikne postulaty !! Piękne parkingi, toalety, prysznice, tylko dlaczego kwiczysz o tym na et.
Zakwicz raz, a skutecznie w pisscentrali wszechmogącej, czyli w Komitecie na Nowogrodzkiej.
Peło ci nie dała komfortu pracy w zawodzie the beściaka, to ci pissszujnia da, boć to piejesz z zachwytu, że pissszujnia taka proobywatelska jest i wspaniała.
Nic w tym kooomitecie nie załatwisz. Nie mają w tym interesu politycznego. Emeryci, renciści i pozostała część moherowego elektoratu, mają w tyle twe parkingi, to i pissszujnia ma to w tyle. Pisszujnia za kasę obywatela, wspiera tylko tych, kto jeszcze na ślepia nie przejrzał, bo zazwyczaj ten wspomniany elektorat, to po operacjach zaćmy jest, niedowidzący, a i często zindoktrynowany przez tvppiss do kości.
Tago niech ci Wucu choć jeden PARKING POBUDUJE, TAK CIRCA Z 10 HEKTARÓW. Z hotelami, prysznicami, toaletami, jakaś jedna dwie restauracje, tyż byłyby się przydały. Jak ci Wucu takie cosik pobuduje, to odszczekam wszystką prawdę okrutną, o pissszujni i Wucu tejże.
~tago
2022-11-23 16:11:39
Kumidan nudny się robisz z tą swoją agitką. Nie wszystko zależy od rządu, a już na pewno na zachód od Odry. Tam przeca twoi idole rządzą i od 30 lat nie potrafią rozwiązać tego problemu. Miałeś tam swojego Wucu na urzędzie i jedno, co mu świetnie wyszło, to wyprowadzenie Anglii z UE. To za twojego Wucu w Polsce zbankrutowała cała masa firm budujących drogi i wówczas siedziałeś cicho. Jeśli już w rządy uderzamy.

1

~Fletnia Pana
2022-11-23 16:27:39
Ktoś tu niedawno piertolił, że to wina kierowcy, że godzi się jechać niesprawną ciężarówką. W Krainie Basków uznali, że taka sytuacja to wina dziada i dziad beknął kierowcy 20 491 euro za straty moralne.
Sąd uznał, że sam fakt przekazania pracownikowi niesprawnego samochodu ciężarowego stanowi naruszenie przepisów o zapobieganiu zagrożeniom, a co za tym idzie naruszenie prawa do nietykalności cielesnej. W związku z powyższym trybunał nakazał przewoźnikowi wypłatę odszkodowania dla kierowcy za straty moralne w wysokości 20 491 euro.
~tago
2022-11-23 16:33:29
Fletnia Pana, ale u nas nadzwyczajna kasta, trzyma stronę przewoźnika i kara z odszkodowaniem byłaby, ale w drugą stronę. Szczególnie jeśli przewoźnik, wcześniej szedł pod wspólnym sztandarem z ośmioma gwiazdkami z sędzią.
~Kris
2022-11-23 16:47:53
Macie ryje pełne de. bilnych haseł. To się pytam ciule kto ma wybudowac te parkingi, za czyją kasę i kto ma myc kible jak obsracie scianę?
~kumidan
2022-11-23 16:50:51
tago, marudzisz !! Wuca na zachód od Odry, to nawet na paszporcie dyplomatycznym nie wpuszczą. Taki to muunsz stanu. Wucu do Budapesztu może pokuśtykać, ale patrzeć tylko jak Orban, nim kur 50 raz zapieje, wyprze się Wucu, jak i każdy inny w polityce coś znaczący.
Piszę, co by Wucu ci ten parking, w naszej ojczyźnie pobudował, a ty wyjeżdżasz z lokalizacją germańską-fe.
Mówisz agitację piss wrogą uprawiam. To jak nazwać wpisy twe i dajmy na to, tego Kupy śmierdzonego.
To jest dopiero gebelsowskie kłapanie dziobem, no bo przecież po pissszujni to tylko potop -a taki wał, słupki spadają, Wucu bredzi i już nie ma co dać, swej nienasyconej gawiedzi, wszystko zajumane, sztandary czas wyprowadzać...
~Kris
2022-11-23 16:52:39
Zamiast zrobic kibel chemiczny w kabinie zamiast fotela pasazera na którym i tak nik nie jezdzi jak w kaperach gdzie na parkingu mozna to wylac to wy chcecie chodzic do obsranych kibli
~tago
2022-11-23 17:10:17
Kumidan, Wucu nie ma nic do parkingów, ale do niewypłacania należnych pieniędzy za wykonaną pracę przedsiębiorcom przy budowie dróg, twój Wucu miał priorytetowy wpływ. Czyżby Nowak za dużo w reklamówkach wyprowadził kasy? !
~Fletnia Pana
2022-11-23 17:10:51
Pis wprawdzie robi mało dla infrastruktury parkingowo sanitarnej ale jest ona pod wieloma względami lepsza od tego co jest w Niemczech, gdzie kible na tzw dzikusach są najczęściej niesprawne i brudne. Całe szczęście, że są w Niemczech stacje należące do polskiego Orlenu, gdzie można spokojnie coś przekąsić i się odświeżyć.
PS. Larwa wracaj do norki

1

~kumidan
2022-11-23 17:40:19
Za piss Polska od morza do morza... Niemieckie the beściaki dziękują szejkowi z Pcimia, za czyste klozety - jakaż piękna bajka, a i za razem majstersztyk goebbelsowskiej propagandy.
Tak przy okazji tago i Flecie. Wieta wy wspaniałe pissfundamentalisty, co to jest ustawa lex Obajtek.
Wieta wy propagandysty Wucokomitetu, co to jest i dlaczego w ogóle procedowano i uchwalono takiego kwiatuszka prawnego.
Dla ułatwienia dodam, że ma to związek, z postawieniem zarzutów szejkowi z Pcimia, dotyczących zorganizowanej grupy przestępczej i wyłudzenie majątków znacznej wartości. Dodam jeszcze, że był to rok 2013, a już w 2016, pan szejku z Pcimia, okazał się, właśnie dzięki lex Obajtek, póki co, nie do osądzenia-karwać twa. Sprawy pilotował niedościgniony wzór praworządności, nijaki Zero- koniec podpowiedzi.
~sid
2022-11-23 17:53:17
nie na konferencje, a magnes w lape i za fajere z nimi i problem rozwiazany
~tago
2022-11-23 18:38:47
Dawnego wójta z Pcimia, to ty możesz... Za niego, budżet Orlenu zrównał się z budżetem Polski w 2015 roku !!! A tfuuuSSk, chciał go wepchnąć Moskwie w łapy, bo nie opłacało się go prowadzić. Mogli mniej kraść. Sprawy Obajtka zostały zakończone pozytywnie dla niego. Rozpatrywała twoja nadzwyczajna kasta, więc chyba nie ma wątpliwości, że wyroki były słuszne.
~kumidan
2022-11-23 19:38:38
Tusk chciał, Tusk powiedział, Tusk to, Tusk tamto -wygodna narracja, godna najciemniejszego, zaściankowego zakamarka współczesnej Europy.
Piszesz tago, że to pełowska kasta sędziowska, lex Obajtek wprowadziła i osądziła tego szejka tak, że łon okazał się być niewinny.
No to pojechałeś !! To twa kasta uchwaliła lex Wójt i wycofała toczące się sprawy przeciwko naftowemu geniuszowi. Był to rok 2016, a jak wiesz wtedy, u koryta tkwiła już pissszujnia. To twoje tago polityczne ulubieńce, procedując pod osłoną nocy, uchwalają prawa niczym w republice bananowej, potrzebne do ochrony bezeceństw aktualnie żundzoncyych.
Trafiłeś kulą w płot, za lex Wójt stoi cały Komitet z Nowogrodzkiej, ale oni z tego zostaną rozliczeni, już niebawem...
~Kolega Pozdrawiam
2022-11-23 19:44:48
Koła w taczkach już nasmarowane... Czekamy na sygnał znak do startu... Będziemy wywozili do Czajki hurtem egzekutywe i szkodników... Nara.
~Wagowa z huty lenina.
2022-11-23 19:51:18
~Kris
2022-11-23 16:47:53
Macie ryje pełne de. bilnych haseł. To się pytam ciule kto ma wybudowac te parkingi, za czyją kasę i kto ma
myc kible jak obsracie scianę?

Akropol obsranej ściany i mycia kibli. Kiedy zapłacisz za kradzież baterii prysznicowej przez jednego z twoich kierowców na terenie huty? Tylko dlatego nie dostałeś obciążenia bo zadeklarowałeś usunięcie szkody!
~kumidan
2022-11-23 20:15:35
Ciągle zaskakują mnie wiadomości z et. Przewoźnik ma płacić za sprzęty, zniszczone przez de., bi., la the beściaka, a owe sprzęty, nijak się mają, do tzw. szkody transportowej. Skąd można wydukać taką logikę, tylko na et.
Poza tym Kris uśmiechnie się do Wucu, Wucu ze swymi przypośladkami, pod osłona nocy, klepnie ustawę, lex Wójt 2. 0 KRIS i będzie git !!
~Wagowa z huty lenina.
2022-11-23 20:28:20
Kumidan. A kto ma płacić? Kierowca nami umowy nie podpisuje i nie mamy żadnych możliwości wyegzekwowania tego. Dla przewoźnika robimy obciążenia na fakturze i po sprawie. z przewoźnikiem rozmawiamy jak z psem a on musi być dla nas miły. Kierowca za to często może nas zje, bać, a my możemy mieć o to pretensje do przewoźnika.
~Fletnia Pana
2022-11-23 20:29:37
Ty tłusta spasiona na krzywdzie kierowców larwo wszy. Widać ćwoku, że korzystasz tylko z żydowskiej gazety dla Polaków. Ta szmata medialna powtarza oskarżenia bandyty, który mści się na Obajtku za to, że nie dał się wciągnąć w szemrane interesy jego bandy. Tak jak moralne zero red nacz gów. nogazety oczerniał Lwa Rywina.
Ćwoku i intelektualny płazie, jeśli dla ciebie autorytetem jest gazeta Gów. no Wyborcze i zeznania bandyty to jesteś moralnym mięczakiem, starym, złośliwym, otępiałym zgredem cieszącym ryja z cudzej krzywdy.
~kumidan
2022-11-23 20:30:22
Panie Pozdrawiam, ''START'' już ogłosili ci z sejmiku śląskiego. Czekamy na więcej, a Wucu ze strachu, już nawet z kotem zmuszon spać, taką ma trzęsiawkę okraszoną zimnymi potami.
Ogłosić dla recydywy zbiorowe ułaskawienia. Więźnia muszą być przygotowane, na nowych pensjonariuszy z pissbolszewickim rodowodem. Ukarać zdrajców narodu, konstytucja, lilihahalilihaha, już im żałobnego puzonista gra, już im gorejące czapki pospadały, a ich Wucu taki biedny taki mały,
Kota trza ratować, on niczemu winny. Żwirek z kuwety mogę zabrać, będzie jak znalazł, wiosną kończę betonować posadzkę w firmowej jadalni.
~kumidan
2022-11-23 20:40:18
Zwisły Flecie, wołaj Kupę, swego protoplastę. Nie będę odpowiadał na wypociny jakiegoś wynalazka z zsyfilizowaną mózgownicą. Kupa to głąb forumowy nr 1, ale to głąb mieszkający na et, już lat 20, więc i do takiego trepa można się przyzwyczaić. Ty zwisły Flecie, znaczysz mniej niż nawet Kupa, tak, że posperta., laj sobie, dziś już dla ciebie czasu mieć nie będę.
~Fletnia Pana
2022-11-23 20:45:21
Larwa dawaj dalej. Kompromituj wyborców KO PO i innego badziewia. Pokaż klasę swoich idoli, miernot grzejących poselskie ławy, pasożytów i nierobów szczekających na PiS gotowych sprzedać Polskę by dokopać rządzącym. A do czajki mściwa świnio musiałbyś posłać 1/3 Polaków, co zapewne cieszyłoby cię jako banderowca.
~Fletnia Pana
2022-11-23 20:49:55
Larwa, cienki Bolku lata ci gula? Zabrakło ci argumentów żuliku transportu? Podciągnij majty, bo ci opadły do kostek. A teraz baczność! W tył zwrot! i Wypad!
~Olo
2022-11-23 21:00:23
Ordynator zrobił kupę w majty. Po co mu sanitariaty to zbedny wynalazek
~Ordynator jest tylko 1!
2022-11-23 21:01:36
Olo, piertol się hcooju bolesny.
~Ejut
2022-11-24 03:05:51
Mariusz, jakby tak bylo,
to za dwa na dwa byloby 14x (13/8) x 470zl
bo 8 h to norma,
a kierowca jest w pracy 13h.
Marzenia Mariusza- teoretyka z biura. HAHA
~sid
2022-11-24 07:36:48
Eju -a nie jest tak?
~sid
2022-11-24 07:38:34
dajecie sie dymac na nadgodziny, i dziwicie sie czemu jestescie posmiewiskiem calego spoleczenstwa
~sid
2022-11-24 07:39:12
a kowalski sie cieszy
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.197.108.169

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels