Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ostrołęka wprowadza zakaz wjazdu do centrum dla pojazdów ciężarowych

ID: 267360


Ograniczenie ruchu pojazdów ciężarowych na terenie Ostrołęki w godzinach szczytu porannego i popołudniowego zostanie wprowadzone od poniedziałku 8 sierpnia br., a nie informowano wcześniej od poniedziałku 18 lipca br.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (3)

~kruk
Co tu komentować, siąść i płakać - albo w końcu jak w F zablokować miasto niech zdychają z głodu i braku paliwa. Dokąd PiS nas prowadzi już stoimy na krawędzi.
~Polak13
To miasto powinno zrobić obwodnicę a nie najłatwiej zakazy robić, te miasta które mają czasowe zakazy wjazdu powinno się bojkotować nie dostarczać towaru
~Piotr
Pamiętam jak budowali most też trzeba było jeżdzić w koło. Wybudowali to zakazy powstawiać. To samo w Warszawie na Białystok
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.86.95

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels