Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Spedytor idealny, czyli jaki?
ID: 266398

Z okazji przypadającego dziś Dnia Spedytora poprosiliśmy trzech kierowców o wyrażenie opinii na temat przedstawicieli tego zawodu. Powiedzieli, z jakimi spedytorami chcieliby współpracować na co dzień.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~robert
2022-05-23 08:52:39
Lata temu, prowadził mnie spedytor -młody chłopak, mogę powiedzieć oaza spokoju. Nasz kontakt polegał na sms-ach przysyłał mi adres załadunku i rozładunku, zero telefonów co chwilę.
Kiedy szedł na urlop, ci zastępcy to niestety jakieś nieporozumienie ciągłe telefony, pytania kiedy ruszasz itd, sami wprowadzali wiele chaosu, braku podstawowej wiedzy, wręcz śmiech mnie zbierał kiedy błyszczeli swoją głupotą. Może 10 % to są goście, którzy są fachowcami reszta to plewy.
~Rafał
2022-05-23 09:42:33
Taki który nie WKU.. wia kierowcę, gdzie jedziesz, czemu stoisz, kiedy pojedziesz, jak budzi na pauzie. Kierowca sam wie jak rozplanować czas pracy. Bo większość spedytorów nie ma zielonego pojęcia o pracy kierowcy.
~Geju
2022-05-23 11:19:13
U nas jednego razu Wampir i Tampon dali wpier.. l spedytorowi na imprezie. Od tego czasu jest spokój..
~kolega branży
2022-05-24 09:59:59
niestety często pakują nas w problemy nie sprawdzając czy teren załadunku lub rozładunku nie jest niedostępny do tira. i co wtedy. . sprawa już dwukrotnie trafiła do sądu..
~Obserwator
2022-05-27 22:07:57
Dobry Spedytor to taki co prawdę powie jak sobie zapomni. Powiedziałem tak kiedyś na głos na spedycji do swoich spedytorów. Pochowali głowy za monitory bez komentarza. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Spesytora.
~Marek
2022-05-28 02:24:14
kolega branzy, co sie przejmujesz? Dzwonisz, wysylasz zdjecia, piszesz zakaz wjazdu (tonazowy). Jak chce to niech wozek przysyla i pol kilometra od wjazdu zorganizuje przeladowanie. Ty wjedziesz, za 200m bedzie fotka i cyk 70e. Za 2tyg przyjezdzasz do biura i slyszysz "to po co wjezdzales". Tylko gllupek nie uczy sie na bledach. A jak sped chce po Francji omijac autostrady i pcha po drogach 7, 5t i 13t (z wylaczeniem dojazdu lokalnego "sans desserte locale") to niech przyjedzie i sam jedzie jak tlumaczy ze klient nie placi za autostrade. Juz raz 70e nie zaplacil. Drugi raz to sie juz nie powtorzy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.228.219

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels