Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Sznurem za Ukrainą

ID: 264829


W ramach solidarności w tych ciężkich czasach z Ukraińcami, Ukrainą powiesiłem sobie na przedniej szybie flagę w tonacji żółto niebieskiej, proporczyk, a w nocy na przedniej szybie mam podświetlanie w stosownej tonacji. Co szanowne forum sądzi o tym geście?

~Hefajstos
*.dynamic.gprs.plus.pl

Posty (69)

~Naczelny ordynator et!
A yepał ich kot prezesa.

1

~Nacjonalista
Mumidan slabisusko
~Nacjonalista
Kumidan, czyżby brakło Ci rak do fajerki?
Hcyj zawsze zostanie hcune, zdrajca zdrajca, a banderowiec tchórzem. Czaisz nie!!!
~Nacjonalista
Wiem z pierwszych rąk, że qurwy banderowskie tylko do granicy jadą, żeby odebrać rodzinę i wracają do pracy w Polsce. Qurwy, ktoe gdyby miały możliwość zabijali by Olakow bez skrupułów. A dzidtransy skur... wyżyny nadal im dają pracę. Kiedys bedzi my was wyrwy wyłapywać wieszać, bo na kulkę nie zasługujecie.

-1

~kumidan
Nacjonalista, ty z Kupą na głowy się pozamieniałeś. Twe inne członki, to od Wyliczanki zdaje się, ty jakaś hybryda, pewnikiem nie od Toyoty.
Rodzaj jadu jakim pałasz wkoło, jest na et. bardzo znany i posiadaczem tego jadu, może być tylko ciul z DNA kuporodzinki.

1

~pop
"Nacjonalista" ty to ebnięcie masz wrodzone, czy nabyte... młotku kolorowy!?
~Gucio
UA jest już tylko z nazwy to już ziemię Rosji jeszcze trochę.
~sid
-Polska jest już tylko z nazwy to już ziemię USraela zwane Polin
~Slawomi1982
Dokładnie sami kierowcy pracujący w pl niech wracają do ua bronić kraju ich sprawa my się martwym własnym krajem
~Gucio
Wzywam wszystkich mężczyzn z UA przebywających na terenie Polski do wyjazdu na Ukrainę i walki - kto się wyłamię zostanie zdrajcą Narodu i poniesie konsekwencje łagru. Brońcie swojej ziemi póki jeszcze Ją macie.
~Gucio
Rząd UA wzywa do stawiennictwa mężczyzn w wieku 18-60 lat także przebywających na terenach Polski kto się nie stawi na wezwanie po powrocie do kraju grozi mu kara więzienia od 3 do 5 lat. To są prawdziwe info i zgodne z prawem - mobilizacja wojskowa.
~Marian
Lepiej Jakby Inne Kraje Ich Przygarnęły. Już Bez Nich Drozyzna Jest. Ukraincy Się Rozpanoszyli W PL Jakby U Siebie Byli Ściągają Całe Rodziny. Kto Za Nich Będzie Placil I Gdzie I Zaco Będą Mieszkać. Są Bogatsze Państwa Niech Tam Jadą.
~Fanzi
nowy. co ty tak chcesz wszystkich wypiepszac z Polski skoro jesteś Rosjaninem i pracujesz w ambasadzie rosji w Warszawie
~Stop tęczowym
Szpica NATO gotowa do wkroczenia na białoruś I ukrainę
~Fanzi
Tęczowy ruski alkoholiku odstaw niec o używki bo belkoczesz
~Nacjonalista
No i hcuj się zacznie. Beda walczyć za upadline do ostatniego Polskiego żołnierza
~Gucio
2022-02-26 16:28:32 Nie siej nieprawdziwych informacji tzw. szpica nato ma wzmocnić wschodnią flankę NATO w ilości 5 tysięcy żołnierzy -Nikt nie wkroczy na tereny Białorusi, czy Ukrainy, tu chodzi o obronę granic Państw UE.
~Gucio
Dokładnie uszczelnienie, wzmocnienie granic flanki wschodniej UE.
~Fanzi
Na razie to Ukraińcy strzelają do ruskich jak do kaczek... podobno rodziny dostają informacje że covid zbiera straszne żniwo w rosyjskiej armii i ich jedyny syn zmarł na zapalenie płuc. By nie szerzyć infekcji i wobec ochrony sanitarnej wasz syn został spalony w krematorium mającym certyfikaty fitosanitarne
~Fanzi
nowy a ruskie jeszcze większe...
~Nacjonalista
Zastanawiam się nad jednym, czy tęczowe qurfy jak się zacznie w Polsce będą latali z reklamówkami, czy s*l... ą na zachód.
Pozdrawiacz będzie na czele peletonu razem z biedroniem i smieszkiem.
~Nacjonalista
Fani czy ty masz blade pojęcie o wojsku i działaniach wojennych?Z samego przekazu w tv nawet *izji widać dokładnie, że ruski nie zabiją bezmyślnie. Maja za zadanie zająć obiekty, które są im potrzebne. Cywile chodzą wolno po ulicach nawet w Kijowie, tam nikt nie ginie. To tylko propaganda, pokazują jedna zabłąkana rakietę, która wykur... wiał w blok cały dzień. Tyle mają do pokazania, bo więcej nie ma nic. Obecni reporterzy wojenni to cipy typu pozdrawiacz.
Takich jak Milewicz już nie będzie.
agar
W Tilburgu ukry piją na naczepach, tak walczą o swoją ojczyzne.
A dziadtransy dalej zatrudniają dezerterów.
Prezydent Ukrainy wyrażnie powiedzial od 18 do 60 do woja i co...
Piją dalej na parkingach...
~Nacjonalista
Spotkanie kuleby z bilkenem, tam banderowiec pokazuje upadline w Naszych granicach. Chelm Zamojszczyzna banderowska.
No to im Putin pokazał, gdzie ich miejsce. Brawo Putin. Lej s*y... nynow.
~Nacjonalista
Tak właśnie wygląda rzeczywistość. Maja w dokopie ojczyznę, wola chlac, a jak będą mieli okazję to w 5ciu zaszlachtować Polaka bo jeden na jeden to strach banderowskie qurfom nie pozwala.
~Nacjonalista
Wszyscy normalnie myślący to wiedza. Tylko lewe hcuje myślą inaczej. Morxercy Woli w Powstaniu Warszawskim. Zydzi i Ukraińcy w dużej większości.
~Naczelny ordynator et!
Onanista coś ci z gaci wylazło i dyńda na boki.
~Nacjonalista
A teraz Pan Lach idzie pić wódkę, wypije też zdrowie Pana Putina. Za to, że uczy swolocz i pokazuje gdzie jej miejsce. Chwala Rosji i Putinowi.
~Nacjonalista
Ordynator Ziober cię szuka za kota wuca. Masz przejepane gwintowniku.
~Naczelny ordynator et!
Nooooo, raczej mam wyjepane.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.222.104.206

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels