REKLAMA

Komunikacja – bardzo ważna, ale zaniedbana
ID: 263103

Polskie Towarzystwo Logistyczne oraz portal Pracujwlogistyce. pl zapraszają na bezpłatny webinar pt. "Stawiamy na komunikację – czyli czego dowiedzieliśmy się w czasie pandemii". Temat ważny, bo 90% problemów w firmach wynika ze złej komunikacji. Webinar odbędzie się 9 grudnia br. w godz. 13. 00-14. 30.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Tomek
2021-12-03 03:59:51
Są firmy które uważaj, że wystarczy telematyka, a w razie awarii kierowca ma korzystać z własnego telefonu nawet w strefie po za szengen i to nie mała firma lecz pracuję w firmie która ma 80 zestawów ma oddział w Polsce i Holandii więc pytam po czjej stronie jest zapewnienie telefonu na aucie jeżeli ta firma tak uważa i o jakiej złej komunikacji taka firma może mówić podobne przypadki mogą być w innych firmach
~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-12-03 12:37:18
Jeśli użyjesz prywatnego raz? Będziesz używał ciągle.
To nie działa tak, że ty z własnego dzwonisz w sprawach służbowych.
Ze służbowego możesz dzwonić prywatnie, ale w drugą stronę to już frajerstwo.
Za telefon ma płacić dziad i łaski nie robi.
jacek-kuba
2021-12-03 13:33:51
Nie mam telefonu i nigdy nie miałem -to kończy rozmowę. Wyciąga aparat z kartą z szafy, albo auto stoi dalej pod płotem. W każdym urzędzie, biurze, banku nr. tel proszę. Nie posiadam -przykro mi to nie puścimy przelewu, to nie puszczamy i aut. Potem śpisz 2 w nocy, sms- cukier w biedronce po 2 zł a mleko po 1 zł -won. Zmieniłem numer i podaję go tylko rodzinie i bliskim znajomym.
~Ccc
2021-12-03 14:37:51
Prawdziwy siofer podejmując pracę posiada własne ubranie do usuwania awarii, własne klucze, własną nawigację, własny telefon i lodówkę do auta. Po tym poznać profesjonalistę, dziad sioferzyna przychodzi z reklamówką świadectw pracy.
koneser_
2021-12-03 16:54:18
W DPD mieli swego czasu parcie na udostępnianie przez kierowcę jego fona aby zaistalować aplikację lokalizującą ładunek na trasie. Jak mi to powiedział szefek popukałem sie w czoło. Panie, mówię do Dziada:'' mam na aparacie trzy aplikacje bankowe, m-Obywatela, profil zaufany i dostęp do kilku kont e-mailowych. Na głowę żeś pan upadł? Mam instalować jakąś apkę, która wymaga ode mnie dostępu do wszystkiego, nawet do czasu mojej defekacji?'' Dostałem grata jakiegos i kartę służbową. :)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 23.20.20.52

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels