ID: 260742
maksymalna ładowność
ID: 260742
ID: 260742
Witam,
Jaki maksymalnie kontener (o jakiem maksymalnie wadze brutto, równomiernie załadowany) mogę przewieźć z Gdańska do Warszawy.
Ostatnio w porcie musiałem wyładować cześć palet, aby maksymalna waga ładunku nie przekraczała obowiązującego prawa w Polsce.
Chodzi mi o kontener 20.
Witam,
Jaki maksymalnie kontener (o jakiem maksymalnie wadze brutto, równomiernie załadowany) mogę przewieźć z Gdańska do Warszawy.
Ostatnio w porcie musiałem wyładować cześć palet, aby maksymalna waga ładunku nie przekraczała obowiązującego prawa w Polsce.
Chodzi mi o kontener 20.
~Bogdan*.31.184.213.ipv4.supernova.orange.pl
*.31.184.213.ipv4.supernova.orange.pl
Posty (42)
~Bogdan | jak w temacie... | -1 | ||
ono
| dziwne pytanie, jesteś kierowcą? | |||
~Ordynator orginał! | Siofer. | |||
~Bogdan | nie, | -1 | ||
ono
| 40 DMC. | -1 | ||
~maly | zeby wozic po 2 tematy to trza miec jaja a nie wydmuszki i klamota V8 | 1 | ||
~Ordynator orginał! | Mały za blisko masz łepetyne od jednego jajka. | -1 | ||
~Bogdan | Panowie, chodzi mi o to, jakim samochodem, przy założeniu maksymalnego dopuszczalnego obciążenia na jedną oś 11. 5tony, przewiąże kontener 20 o największej masie całkowitej.. Czy kontener będzie ważył 22 tony, 24 tony, czy więcej. | |||
~maly | łepetyne to ty masz pusta przyglupie i szkoda cie w nia bic bo echo ci zeby powybija Bogdan jak zes pisda to tupy nie zawracaj zadzwon sobie do wml kns wsc gtc oni ci wytlumacza doglebnie | 1 | ||
~Ordynator orginał! | Wiedziałem mały że cię fqrfie. Nie panujesz nad sobą leszczyku. | |||
szatan
| Zależy ile waży zestaw bez kontenera, niestety powyżej 150km w linii prostej od portu obowiązuje masa zestawu 40t. Na zwykłej ramie to jakieś 26t VGM kontenera ale z lekką ramą bez agregatu będzie przynajmniej 0, 5t więcej a z przednią częścią stonogi jeszcze więcej. | |||
szatan
| Dziwne że kazali Ci coś rozładować, pierwszy raz słyszę o takim przypadku. Gdzie to było? W DCT gdy kontener jest ciężki to na ebramie zaznaczasz transport kombinowany. A żeby jeździć z dwoma ciężkimi to trzeba mieć głowę wydmuszkę, ITD już prawie wszystkich takich wykosiło. |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz