REKLAMA

Bezpieczeństwo ma dla nich priorytetowe znaczenie
ID: 260730

Podczas ostatniego szkolenia, w ramach akcji "Profesjonalni Kierowcy", największy nacisk został położony na kwestie bezpieczeństwa, ponieważ zarówno to dotyczące kierowcy, innych uczestników ruchu drogowego, czy przewożonego ładunku jest dla Wieltona kwestią najważniejszą.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~zebi
2021-08-01 19:58:06
Wszystko pięknie, tylko że to nie są ich rozwiązania, tylko innych... Ich inżynierowie to się nadają do tarcia chrzanu. Gdyby nie kopiowanie sprawdzonych rozwiązań, to z głodu by padli.
~FanBoy
2021-08-02 08:43:22
Na kopiowaniu innych Chiny zbudowały największą potegę gospodarczą świata. Nie ma co wymyślać koła od nowa. Można stanąć na ramieniu giganta aby widzieć dalej.
~Ccc
2021-08-02 09:08:26
Chcecie bezpieczeństwa to wywalcie tych beduińskich sioferów którym odwala w mózgu od siedzenia miesiącami na zaszczanych parkingach. Tylko że do tego zawodu nie idzie nikt normalny i koło się zamyka
~Rabin Baruhaha
2021-08-02 16:18:26
Jak zarząd firmy jest głupi to zawsze chce rozmawiać o bezpieczeństwie. Innowaje, Podwyżki nie - tylko bezpieczeństwo.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.13.53

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels