REKLAMA

Gotowy do testów
ID: 257485

MAN Truck & Bus bierze udział w projekcie ZEUS w ramach inicjatywy Urban Mobility stworzonej przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii, w którym wykorzystana będzie elektryczna ciężarówka MAN eTGM do dystrybucji towarów w centrach miast.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

laki81
2021-02-16 12:27:57
Takie auta będą jeździć w dystrybucji w bogatych krajach w Polsce to co jeździ po dystrybucji lokalnej tzw. w koło komina to auta które dawno powinny być na złomowisku, aż dziw bierze jakim cudem jeszcze przechodzą przeglądy techniczne.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 100.26.179.251

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels