Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kolejki na granicach. Kierowcy – chłopiec do bicia? I zaszczepienia?
ID: 257480

Związek TLP zaapelował do ministra zdrowia o wystąpienie do władz krajów UE o zwolnienie z wymogu poddawania się testom kierowców zaszczepionym przeciwko COVID-19. TLP postuluje również szybkie zaszczepienie polskich kierowców zawodowych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (25)

~Gucio
A jakim to prawem jakaś organizacja występuje w imieniu kierowców zawodowych i próbuje decydować o szczepieniach kierowców - to decyzja każdego człowieka z osobna a nie z góry narzucenie że wszyscy kierowcy mają być zaszczepieni.

2

cichy1000
Zaszczepieni +100 do dniówki :)
~Ordynator w domu!
Jak się szczepić, to tylko szczepionką z astry zenka!
~Mosty
Tylko Sputniczkiem Piątym, Astra gorsza bo też wektorowa ale dwa razy ten sam wektor. To niedobrze. Za dzieciaka nas szczepili wschodnimi szczepionkami i źle było?
~nowy11
potwierdzam slowa "Gucio" nic nie zrobili przez te lata a teraz sie kierowcami zainteresowali, niech sie wezma za pracodawcow i zeby placy od km i frachtu nie bylo tylko uczciwe pieniadze i praca bez mobingu i gonitwy. pozdrawiam szanujacych sie kierowcow. szerokosci Panowie

1

~Tołdi
Przepraszam ale o jakich oni zaszczepionych kierowcach pierniczą jak cały czas idą ślamazarnie szczepienia seniorów, grupy zero, nauczycieli? Chyba że mają na myśli kierowców 70+ to tak...

1

~sid
teraz 8 h i do domu a 10 z przodu jest
cichy1000
~sid
2021-02-16 12:19:03 teraz 8 h i do domu a 10 z przodu jest

Daj namiar :)
~abc
Za 3 miesiące
~sid
2021-02-16 12:21:05 ~sid
2021- 02-16 12:19:03 teraz 8 h i do domu a 10 z przodu jest

Daj namiar :) -Rostock [ firma Veolia ]
~sid
numer tel chcesz czy se wygoglujesz?
cichy1000
Wygogluje dzieki
~Gucio
Jak ktoś kto nie zrzesza zawodowych kierowców tylko przewoźników może występować ich imieniu, pochwalcie się co zrobiliście przez lata funkcjonowania dla kierowców -tak realnie, kierowcy w Polsce nie mają związków zawodowych.

1

~kiero
Są związki zawodowe, tylko trzeba płacić składki.
A żaden dziadokierman płacić nie będzie, bo lepiej flache za to wypić
~Gucio
Związki zawodowe to są w F, B, NL tam działają w imieniu przewoźników i kierowców i jak widać są skuteczni jak robią protesty i potrafią wywalczyć sobie coś wzajemnie. My śmiejemy się z Francuzów ale do pięt Im nie dorastamy w tej kwestii. Niby jedna UE Francja wymaga tego tamtego, cisną busiarzy za spanie w autach, gonią Naszych jak trzeba i co i możemy tylko płacić mandaty i tyle mamy do powiedzenia, ale tu jest jeszcze coś to My jesteśmy bardziej zależni od ich firm jak Oni od Nas - francuski przewoźnik nie miesza polskiemu w rynku transportowym.

1

~Jach
Lepiej pochwalcie się ile macie od km i czy podstawa do tego. Pisiont groszy musi być!
~Antyszczepionkowiec
Zapomniałem o jeszcze jednym. Zadna z firm nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne swojego wszystkie te szczepionki nie są zatwierdzone przez CDA i FDA.
~Antyszczepionkowiec
Żeby lepiej to porównać, to jakby nalać oleju do chłodnicy, a płynu chłodzącego do silnika. Tak działa ten specyfik. Ma wywołać chorobę.
A tutaj macie źródło.
s://traditioninact ion. org/Cultural/E105_Va c. htm
~Boni
Niech się sami szczepią a jak się nas czepiają to niech te jedzenie sami se wożą trzeba zrezygnować z kierownicy
~9zprzodu i co wekendwdomu
a co to za organizacja tlp? Ciekawe ze kierowcy nie chcą mieć z nią nic wspólnego bo jakoś co którego pytam to nie wie co ta za oraganizacja

1

~Tołdi
A tak się popisała swym produktem astra zeneca (celowo z małych liter) s://www. onet. pl/informacje/glos24 /nauczycielki-z-krak owa-ze-skutkami-uboc znymi-po-szczepionce -astrazeneca/8wrdxlp , 30bc1058
~Ł ysy
Mój kot nasrał do sagana z kartoflami
~Arek
Związek tlp powinien zapelować o zwolnienie kierowców z testów i nie wpadać na głupi pomysł szybkich szczepień. W przeciwnym wypadku ogłosić strajk kierowców i zablokować unie.

1

~M. G.
Niech się sami poszczepią a od nas WARA

1

~sid
kto i w jakim celu kasuje wpisy, sie pytam
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.239.9.151

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels