REKLAMA

Testy dla kierowców muszą zostać zniesione
ID: 256888

IRU zwraca się do Komisji Europejskiej o podjęcie natychmiastowych działań w celu zapobiegania barierom swobodnego przepływ towarów, w szczególności wymogu testu COVID dla zawodowych kierowców ciężarówek w celu utrzymania łańcuchów dostaw.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Driver
2021-01-21 12:43:13
Jeszcze niech zniosa zakaz w sobotę Austria który zaczyna się o 15 godz. Na wiosnę 2019 taki zakaz zniesli.
~Marek
2021-01-21 13:35:51
Niech zniosa nocne zakazy na Brenero Austiacy
~jarecki
2021-01-22 07:49:32
powinni kierowcy tez byc szczepieni w pierwszej kolejnosci i po kłopocie.
~Myka
2021-01-22 21:56:53
Niech jeszcze Francuzi i Holendrzy nie zabierają POLSKIEGO jedzenia, jedzenia które jest dozwolone do obrotu w UE, jedzenia ze wskazanym krajem pochodzenia na opakowaniu. Gdzie kierowca ma podjechać we Francji czy Holandii pod market? Co z diabetykami, z osobami z chorobami metabolicznymi, których jedzenie i dieta to część leczenia? Już nawet nie chodzi o pieniądze, nie da się zjeść tego co serwują na stacjach, w barach, czy w przydrożnych restauracjach.
~Bernard
2021-01-22 22:20:35
Ja naprawdę nie potrafi was zrozumiec i waszego toku myślenia zakazy powinny być większe i surowsze, dlaczego???Ano dlatego że mam 8 godzin jazdy i 4 pracy i 1godzine popołudniu na OBIAD I 11pausy ja tak mam dlaczego bo szanuje sie wiem trudne do zwierzenia jak pomyślę jak nasi eroparlamenarzysci walczą o polskie firmy tylko nie myślą o ludzich ktorzy spędzają weekendy w czarnej * przejezdzilem z żoną dekadę w podwojnej inne czasy kasa lepsza co z tego że mam...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.186.43

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels