Głównymi wyzwaniami branży transportowej są pakiet mobilności i pandemia
ID: 255103

ICAN Research na zalecenie Continental Opony Polska przygotował raport, zawierający informacje o tym, w jakiej kondycji znajduje się aktualnie branża transportowa, jak sobie radzi w okresie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, jakie dominują w niej trendy, a także jakie modele i strategie działania sprawdzają się w obecnej sytuacji.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Wielki Szu
2020-10-31 16:04:36
odbyt
~Zsak
2020-10-31 20:29:04
Likwidować koszty. I to już nie na kierowcach będzie trZeba robić. Jednym z pomysłów które już są w fazie testów to likwidacja pseudo spedytorow po to zostały też wprowadzone od tego roku nowe tachografu które dostarczają bardzo dużo info. W ciągu kilku lat system przewozów będzie spujny praw do podobnie obejdzie się bez firm spedycyjnych. Pozdrawiam Kooln
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.237.138.69

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels