REKLAMA

Skuteczniejsze kontrole ciężarówek dzięki specjalistycznym furgonom
ID: 252797

4 z 64 specjalistycznych furgonów trafiło do inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie. Nowoczesne radiowozy wyposażone w nowoczesny sprzęt kontrolny już pracują na drogach Lubelszczyzny.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (7)

~Tom
2020-07-13 22:06:28
Zrobili sobie źródło dochodu dla rozdawnictwa pieniędzy, skąd uzyskać kasę? najlepiej doić z przewoźników z mandatów nałożonych na kierowców (niejednokrotnie naciąganych)
Nijak to się przekłada na bezpieczeństwo brak słów.
~klos
2020-07-14 09:03:05
męczą tylko tych biednych polaków, co ktoś zarobi to go zaraz złupią karami, Państwo policyjne i tyle w temacie
~Ordynator w trasie!
2020-07-14 09:58:43
Państwo pis.
~Gienek
2020-07-14 12:53:35
Z jednej strony to dobrze że są kontrolę tylko dlaczego zawsze przewoźnik ma być w * bity, dlaczego nie wezmą sie za firmy co nie szanują norm czasu pracy kierowcy, dlaczego nie ma minimalnych stawek dzięki którym przewoznika by było stać zapłacić godnie kierowcy i wymienić co parę lat samochód. Rynek transportowy jest tak zniszczony że nikt się tym nie przejmuje. Nie ma limitu zakupu samochodów tylko potem jak jest nadmiar aut na rynku takie są nędzne stawki. A niektórzy mówią że zabierać licencje jak ma jakieś ciągle przewinienia a tu właśnie o to chodzi ze owce się strzyże nie zabija i właśnie tak są strzyżeni przewoźnicy a raczej dziad transy co idą na ilość bo mu się wydaje że świat podbije jak będzie miał 20 ciężarówek
~Pablo
2020-07-14 14:55:02
A kto będzie kontrolował wagę i stan techniczny tych furgonów bo czasami jak widać auta od ITD to też mają trochę do roboty a waga też przeładowane takie mam wrażenie
~Vestas
2020-07-14 16:59:47
Gienek, to się nazywa wolny rynek. Nie opłaca się, to zwijaj żagle. Przewoźnicy sami nas**li w swoje gniazdo i teraz muszą się w tym paplać. Nikt za nich tego gó**a nie posprząta.
~takijeden
2020-07-14 21:01:23
Tak szczerze to mam na to wyjepane:) a dziadow trzeba tepic. Brawo
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.45.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels