REKLAMA

Miał 2, 58 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
ID: 252604

2 lipca 2020 r., podczas kontroli na kierunku przywozowym, funkcjonariusza Oddziału Celnego w Hrebennem dokonującego ważenia pojazdów zaniepokoiło zachowanie kierowcy cysterny. Kierowca pojazdu wykonywał niekontrolowane manewry. Wzbudziło to podejrzenia co do jego stanu trzeźwości.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

laki81
2020-07-03 17:13:32
Brak słów na takich ludzi, niczego się nie boją mają za nic życie innych - za takie numery powinno zabierać się PJ dożywotnio - stop pijakom i narkomanom za kierownicami aut, bo Ci ludzie wiozą śmierć i kalectwo dla innych użytkowników dróg.

2

PavelSPM
2020-07-03 17:49:31
Z powodu ba*alnego skąpstwa i nie wypłacalności niektórych niby to "przewoźników" co raz niżej i niżej pada jakość potrzebnych "kierowców" (alimenciarze, alkoholicy, bez uprawnień... czyli kogo najłatwiej wdaje się poganiać i "skubać" z wypłat, płacąc z km, %, akordu i t. d.
Patologia wciąż kwitnie i buja...

1

~Łysy
2020-07-03 20:06:18
Wszyscy normalni ludzie odeszli z trnsportu, zostali wlasnie tacy którzy moga ukryć dochody przed komornikami, wierzycielami i byłymi żonami. Nikt o zdrowych zmysłach nie zamknie się w kabinie na cały rok za 6tysi co miesiąc. Więc patologi przybywa, normalnych ubywa i dla tego coraz to większe hiciory na drogach
Puchacz1
2020-07-03 20:10:21
PavelSPM.
Ile ty masz promili pisząc swe "przemyślenia"?
Kie rowca, obywatel Ukrainy na kierunku wjazdowym do PL jest napierdzielony jak autobus w godzinach szczytu (przed pandemią) i to to winisz polskiego "Paździocha"?
Napis z, jak to Prezydent twojego kraju (Białorusi) walczył z koronawirusem za pomocą wódki i czy mu się to udało.
Być może ty jesteś bezwolnym skutkiem tej "walki" pana Prezydenta?
Taki cytat z O2:
"Łukaszenko już wcześniej dawał swoim rodakom kontrowersyjne rady. Stwierdził m. in. że picie wódki i chodzenie do sauny może pomóc w walce z koronawirusem. "
PavelSPM
2020-07-03 22:58:14
Puchacz1
2020-07-03 20:10:21
"PavelSPM. .. "

Znów ci nudzi się?
Czep się lepiej do słupa. ; -)
Z tobą (zakłamanym forumowiczem, przepraszam ale inaczej cię nie nazwiesz) dyskutować - samego siebie nie poważać.
Wyluzuj. ; -)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.205.144

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels