REKLAMA

Kierowca w areszcie po pościgu za skradzioną ciężarówką
ID: 252532

Kierujący ciężarowym DAF-em, który nie reagował na sygnały dawane przez policjantów i stwarzał zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, został zatrzymany w bezpośrednim pościgu przez żagańskich policjantów. Jak się okazało, samochód ciężarowy wart 150 tys. złotych został skradziony.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Tonieja
2020-06-30 20:03:26
De Rooy pozwalniał, a z czegoś muszą żyć.
~Przewoźnik
2020-06-30 21:14:54
To pewno Ukrainiec albo inny innostraniec. Polski misc kieroffca przeca by nie jechał kradzionym. A tyle się czyta że to przewoźnicy są złodzieje, może coś w tym jest. Tylko dlaczego misc uciekał przed policją? Trochę Andy i już robią z Pana kieroffcy ćpuna. A przecież forumowe przyglupy okreslaja siebie jako wzorzec. Brawo wy. Jeden ćpun kopnął autobus na moście, inny ćpun ucieka pr, ed policja. Najbezpieczniej jest z ćpunem Kubusiem. On całą i nie jeździ bo musi pilnować forum. Gratuluję cpunom poczucia wartości.
~Przewoźnik
2020-06-30 21:16:27
Poeb Kubuś cpa i nie jeździ.
~Tylko ja.
2020-06-30 22:01:03
Same pedryle i wodorosty psiefośniki tutaj "som".

1

~Pozdrawiam
2020-07-01 05:32:18
Przewoźnik.. Powiedziałem na radiu ile zarabiam u szwaby. (dorabiajac go oczywiscie). Twierdził, że to niemożliwe i jestem głupi... Zajmij się, zagadnieniem, jak dążyć do tego, żeby wam z auta zostawało chociaż żeby zostało wam chociaż tyle, co kierowcy u Niemca, a nie za worek ryżu pracujecie... Pozdrawiam

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.74.69

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels