REKLAMA

Nie będzie zmian w ograniczeniach prędkości od 1 lipca
ID: 252259

Resort infrastruktury odniósł się do kwestii specjalnych środków na dodatkowe zatrudnienie w związku z zaplanowanymi zmianami ustawy – Prawo o ruchu drogowym, z których mogła wynikać możliwość zatrzymywania praw jazdy za przekroczenie określonej prędkości także poza obszarem zabudowanym.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (4)

~Kierowca
2020-06-18 18:13:03
Prawo jazdy jest tak samo jak dowód osobisty i nikt nie ma prawa go zabierać. Nie resort i durnie ze Sejmu nie finansują kosztów zdobycia prawa jazdy. Niech walna się w te swoje puste i durne łby. Mogą podnieść wysokość mandatów, tak żeby kara była dotkliwa. A co do pieszych, to idąc tokiem myślenia rządzących to po co kierowca ma się zatrzymywać na stopie? Niech inni na niego uważają. Oby tak dalej a trup będzie się słał ostro na przejściach dla pieszych.
~vlad
2020-06-18 19:13:38
Kierowca nie żyjemy w tak wolnym kraju że Prawo jazdy zastępuje dowód osobisty.
Może wiecie ale posiadanie prawo jazdy to przywilej bo nie każdy może się o nie starać w miarę łatwo je zdobyć mowa o kat. B jeszcze łatwiej stracić. Można byłoby oczywiście łatwiej, taniej i bezterminowo, ale urzędy muszą się na czymś żywić, bo urzędników z roku na rok przybywa cuż rodziny się powiększają.
Twardy72
2020-07-14 10:44:19
Według tych przepisów, żeby stracić prawo jazdy trzeba by było jechać autostradą z prędkością co najmniej 195 km/h. !40 km/h+50 km/l+5 km tolerancji na błąd pomiaru.

Na pewno się narażę kilku osobom, ale człowiek który porusza się z taką prędkością nie zasługuje na posiadanie prawa jazdy
Twardy72
2020-07-14 10:45:37
140 km/h + 50 km/h + 5 km/h tolerancja błędu pomiaru
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.206.238.77

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels