REKLAMA

Apel: kierowcy busów nie na kwarantannę
ID: 250573

Business Centre Club wystosował do Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego apel o pilną zmianę interpretacji przepisów dotyczących kierowania na kwarantannę kierowców busów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~kierowca
2020-04-06 19:37:25
Oczywiście to głosy włascicieli firm co nioe nadstawiają dupę wirusowi tylko kroją kasę ile się da a kierowca... mieso armatnie, niech gania aż zachoruje i przyjmie sie nastepnego murzyna... a na trasę ani rękawiczek, masek, płynow dezynfekcyjnych !!! bo po co wydawać ze swoich pieniędzy.

1

~Daniel
2020-04-06 20:27:00
Witam
Oczywiście to są głosy właścicieli firm transportowych ale również kierowców i ich rodzin gdyż czasami kierowcą takiego busa jest jedynym zywicielem
Jestem właścicielem takiej firmy i nikogo nie zmuszam do pracy
Mam obecnie 6 kierowców z czego tylko 2 chce jeździć
Nikt nikogo nie zmusza
Jeżeli jest możliwość zakupienia środków ochronnych (A z nimi coraz trudniej) to oczywiście firma zakupuje. Oczywicie każdy ma swoją politykę firmy
Także weź my pod uwagę
Ze sa osoby które są w tym momencie z Holandii, Belgii, Niemczech i nie mają czym wrócić
LOT DO DOMU ZAKONCZONY!!!
autok ary nie jeżdżą
Pociągi stoją
A tanie linie lotnicze mają zakaz przylatywania do Polski
A też chcieli by wrócić do Polski.
Pozdrawiam
BELONKA_123
2020-04-06 20:53:18
Są to również głosy Polaków pozostających poza granicami kraju, którzy tracą pracę i muszą wracać do Polski ale także tych co chcą wyjechać z Polski do Niemiec, Holandii czy Belgii aby podjąć pracę. To głosy właścicieli Agencji Opiekunek czy też innych firm, które mają problem z wywiązywaniem się z umów na dostarczanie personelu. Więc jeśli odpowiednie władze nie zmienią tego zarządzenia to wszyscy na tym stracą!!!
~TransPOrtowy JEŁOP (!)
2020-04-06 21:09:26
Apek: DYMY: 7/10. (!!!).
~wale twoje 1000
2020-04-06 21:26:20
art39a pkt3 znosi obowiazek wymagania badan lekarskich wymaganych dla kierowcow zawodowych. a tym samych busiarz nie jest i nigdy nie bedzie kierowca zawodowym.

badania lekarskie wymagane sa przepisami z kodeksu pracy
~Tom
2020-04-06 21:49:31
Niech opiekunki jada podcieracDU PYstaruszkom za1100e Przeciez zawsze jest ŁesternJunion do przelewow jak nie znajo jezyka zeby zalozyc konto w szparkasie i niech siedzo tam jak majo pokoj bezplatny.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.75.174

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels