REKLAMA

J. Albrecht Logistic GmbH
ID: 249390

Praca w tej firmie warunki itd

REKLAMA

Posty (3)

translodz
2020-02-22 10:23:59
jak w temacie...
translodz
2020-02-22 10:41:30
Witam wszystkich ktorzy chcieliby pracować w firmie J. Albrecht Logistic GmbH Brühlstr. 48 78652 Deißlingen-Lauffen uważajcie to Obóż pracy pełno rumunów. Firmą kieruje Robin Albrech syn właścicieli który jest głównym dyspozytorem. Ten Facet jest niezrównoważony traktuje kierowcę jak psa dosłownie. Byłem tam usiekłem smród wszędzie auta po 600 tys po rumunach kabina syf i smród porozwalana auta. Kantyna po metalowych stopniach kontener smród jak tam poszedłem zwymiotowałem taki smród. Ogólnie pierwszy raz musisz jechać na 4 tygodnie nie chcą póścić do domu. wypłaty ostatniej nie zobaczysz. Za tą śmierdzącą kantynę musisz płacić 80 euro miesięcznie. za 4 tygodnie max co zarobisz 2100 netto to max !!!. Jak chciałem odejść nie chcieli oddać dokumentów musiałem wezwać POLICJĘ. Dopier oddali dokumenty jak policja przyjechała. Ciągle jeździsz za wolno i robisz za mało roboty i wieczne pretensje. Przede mną usiekł kierowca Bogdan po 2 tygodniach pracy nie wytrzymał. Drugi chciał usiec po 3 tygodniach nie pozwolili mu powiedzieli że może po 4 pojedzie do domu facet wpada w alkoholizm pokazał mi dużą torbę puszek po piwie bez tego psychicznie nie dałby rady.

Jeszcze raz powtarzam jeśli ceniesz sobie spokój psychiczny i normalną pracę nieładuj się do tej firmy ja niestety nie miałem opinii o tej firmie i przeżyłem koszmar. Niemysląłem że jeszcze istnieją takie obozy pracy. Uważajcie to nie są żarty i jakaś głupie wypisywanie to poważna sprawa. Uważajcie !!!
~Gala
2020-02-22 18:26:09
Rottweil i okolice to same kipry i podłogi u banholzera to samo ale chociaż wypłacany ale ogólnie Lipa w tamtych okolicach chociaż u banho mniej Rumunów ale chociaż prysznic w miarę
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.75.196

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce