REKLAMA

Wielki brat patrzy!
ID: 249243

Ponad 78 proc. przewoźników dostrzega mniejsze zużycie paliwa sięgające nawet 20 proc. w skali roku, po wprowadzeniu rozwiązań telematycznych w przedsiębiorstwie. 1 na 5 właścicieli firm przewozowych zauważa większe wykorzystanie floty o ponad 20 proc.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~Nie tak kolorowo...
2020-02-17 04:52:22
Miałem to w samochodzie... Szkoda słów, program daleki od doskonałości, czasem bardzo irytujący (stajesz w korku a on pyta o status, stajesz do wc i znowu pytanie). Adresy wysyłane na box'a - trzeba przepisać nr załadunku, bo urządzenia nie wyjmiesz z auta. Czekasz latem na załadunek? To siedź w gorącej kabinie... bo urządzenia nie wyjmiesz z auta... Program niedokładnie liczy czas pracy i jazdy bo są różnice między zapisem tacho a programem!!! Mapa w urządzeniu z firmy zewnętrznej niby na ciężarówki, ale lepiej z niej nie korzystać, bo prowadzi po zakazanych! Na plus tylko czytnik karty kierowcy i wysyłanie danych do firmy (ale za kilkanaście zł można czytnik dokupić do telefonu).

1

kiero82
2020-02-17 07:43:37
Adres przepisać na kartkę?
Jedziesz pod firmę, wpisujesz sobie wcześniej w telefon nr załadunku, i idziesz do biura.
Kiedyś pracowałem w firmie, w której to pracownik poszedł poskarżyć się do szefa, że Spedycja ma podawać informacje, jeżeli brama wjazdowa na firmę jest od ulicy obok, bo podają adres, a on musi później szukać.
Takich oto mamy dzisiaj kierowców.

1

~Nie tak kolorowo...
2020-02-17 18:57:45
Tak, numer przekazujesz na kartkę, idziesz się zameldować i okazuje się że ten nr jest błędny lub niewłaściwy i wracasz do kabiny aby w box'ie napisać wiadomość do spedycji... Przebrałem to - szkoda czasu i nerwów! W czasach telefonów noszonych nawet do "wc" ten GBox jest przestażałą konstrukcją. Jeżeli się rozładujesz i nie masz jeszcze nowego zlecenia to powinieneś czekać w kabinie na info - nie u kolegi w kabinie pijąc kawę, nie w sklepie robiąc zakupy gdzie SMS dochodzi, nie w barze jedząc obiad! Według firmy GBox masz być niewolnikiem i masz wolny czas spędzać w kabinie, nawet jak na dworze jest +40 st C, to kierowca ma czekać w budzie na wiadomość, bo w 21 wieku nie ma innych przenośnych urządzeń. Ja tego urządzenia nie polecam - najprostszy telefon lepiej spełnia się w kontaktach ze spedycją. A gps można dodatkowo wrzucić do auta.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.239.172.52

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce