Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kierowca do wynajecia

ID: 249073


Tak jak w tytule. Czy miałoby sens to. Kierowca idzie na urlop/zwolnienie, towar pilny, nie ma kto jechać i wtedy ja wsiadam. Po kursie wystawiam fakturę. Co Wy na to?

~Kierowca dylizansu
*.play-internet.pl

Posty (18)

~Kierowca dylizansu
jak w temacie...

1

~parówa trans
świetny pomysł

1

~Milicja
Wszyscy kierowcy powinni pracować na działalność, fa na liczbę km×50 groszy brutto, termin płatności 60 dni.

-1

~ninobzik
daffidek idź jepnij se barana a później do kościoła, modlić się o rozumek

2

~Kierowca dylizansu
Myślałem, że będzie jakaś wymiana zdań ale się przeliczyłem.

1

~nnn
jaka?

1

dzidzi1965
nic nowego, mój kolega tak robi 450 brutto ale na kasę nieraz czeka albo wcale nie dostaje i trzeba iść do sądu myślał że zarobi kokosy, idiota, samozatrudnienie = samobójstwo

-1

~Pablo
Żonę bądź dziewczynę se wynajmij na godziny

-1

~Cool
Kolego próbowałem tego fakt dzwonili tylko chcieli płacić dniówki tak jak kierowca na etacie. Ja chciałem 500zl dzień gdzie ZUS US po mojej stronie czyli 500zl brutto. Licząc 20 dni razy 500zl daje 10 tys minus ZUS 1400zl zostaje 8600zl minus podatek około 700zl zostaje ci 7900zl minus telefon dojazd do firmy po auto kolejne 500zl minus księgowa 250zl zostaje 7100zl za miesiąc. Chętnych było dużo ale panie 350 zł dniówka 320zl dniówka bo tyle place kierowcy. I wolałem kupić zestaw jeżdżę sam dla siebie i mam spokoj

1

~Cool
Na działalności przy min 0, 15 euro netto po odliczeniu wszystkich kosztów zarabiasz tyle ile kierowca na etacie. Gdzie zdążają się takie frachty. Nawet wczoraj dostałem oferty od dwóch nowych spedycji PL-IT 1230 km za 1050 euro to są kurde stawki.

1

~Kierowca dylizansu
Cool dzięki. Tak myślałem, że 500 netto za dzień pracy to minimum. To są awaryjne sytuacje. Widzę, że lipa z tego.

1

~Kierowca dylizansu
Albo faktycznie stawka za kilometr. 1. 5zl netto.

1

~Cool
Niestety lipa. Jak już myślisz o swoim to tylko jeden zestaw jeździć samemu zarobek w granicach 8300-9800 miesiąc. Oczywiście urlop masz jeśli sobie odłożysz kasę. No i spedycja musi być pewna.

1

~Cool
Tylko ze nikt nie da 0. 35 euro od kilometra przy średnich stawkach 0, 85 euro. Zostaje 0. 50 e gdzie koszty wszystkie są w granica 0. 60 do 0, 75e zależy od państwa. Do tego dolicz koszty kierowcy którego firma zatrudnia i jest na urlopie gdzie też mu płacą te 2600zl brutto.

1

~Kierowca dylizansu
Faktycznie. Szkoda sobie głowę zawracać. Dzięki.

1

~Rafał solowka
Kurde ludzie po co sobie zawracacie głowę swoimi firmaminjaknintaknza pindalacienjak zwykle fizole chyba nie po to się firmę zakłada żeby dalej gnoj widłami po polu roztrząsać nie

1

~xyz
W Anglii w taki sposób zarobisz 5-6 tyś funtów ( 25-30 tys zł), lepiej ci wyjdzie niż na kontrakcie. A do tego codziennie w domu będziesz. W Polsce to nie przejdzie- za biedny kraj.

1

~Kierowca dylizansu
No tak właśnie myślałem, ewentualnie wyjazd jakiś na max 3 dni

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.48.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels