REKLAMA

Konsekwencje jazdy na zderzaku
ID: 247114

Zderzenia tylne stanowiły blisko 13% wszystkich wypadków w 2018 r. – było ich więcej niż zderzeń czołowych. O takie wypadki łatwo jesienią, gdy na mokrej lub pokrytej czarnym lodem nawierzchni złe nawyki, np. późne hamowanie czy niezachowanie bezpiecznej odległości, mogą mieć szczególnie poważne konsekwencje.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

Puchacz1
2019-11-11 17:37:16
Przed wyjazdem w drogę!!!
~Ignacy
2019-11-11 21:24:15
Strzel sobie barana
~Zaczerperne
2019-11-12 14:56:50
Wypadków powstałych w wyniku zbyt małej odległości jest więcej niż 13% tylko winnym czasami jest niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, złe warunki drogowe (mgła, deszcz, budowa - olej, błoto na drodze), czasami swalany na stan techniczny. Dopuki nie będzie lawiny mandatów za zbyt mała odległość doputy nic w świadomości kierowców zwłaszcza osobówek się nie zmieni.
~Filou
2019-11-12 15:55:26
Kowalski nie dorosl mentalnie do tego ze w ciagu jednego kilkunastu lat przesiadl sie z Syrenki i polnej drogi na BMW na autostradzie. Dwa pokolenia trzeba na to aby Kowalski to zrozumial.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.233.229.90

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels