REKLAMA

Chcesz żyć - nigdy nie trać czujności...
ID: 245903

Film pt. "Ledwo uszłam z życiem" zamieszczony na kanale YouTube przez właścicielkę samochodu osobowego pokazuje szarżę dwóch zestawów ciężarowych, których kierowcy z dużą prędkością przejeżdżają na czerwonym świetle przez skrzyżowanie z drogą ekspresową. Drugi z nich nawet posunął się do wyprzedzenia pojazdu dostawczego znajdującego się przed nim, czym stworzył olbrzymie zagrożenie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~kierowca
2019-09-19 20:47:06
1. W Polsce na drogach ekspresowych są skrzyżowania ze światłami?
2. Nie usprawiedliwiam przejeżdżania na czerwonym, ale osoby odpowiedzialne za organizację ruchu powinny brać pod uwagę ruch ciężki pojazdów; nie raz światła zmieniają się jak na dyskotece.
3. Człowiek ledwo uchodzi z życiem jak mu osobówki regularnie zajeżdżają drogę i gwałtownie hamują lub w ostatniej chwili wjeżdżają pod maskę z podporządkowanej drogi. Z tego powodu jakoś na et nikt nie wrzuca newsów o szarżach kierowców osobówek itp.
4. Czekam jeszcze na filmiki "ku przestrodze" o butelkach ze złotym płynem, zakładaniu magnesu lub innych bulwersujących rzeczach ze świata transportu.
~Pan Ordynator
2019-09-19 20:48:28
Sama czujność nie wystarczy.
A żyć chyba chce każdy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.232.62.209

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels