REKLAMA

Szukam opinii na temat spedycji OST Transporte
ID: 243933

Widziałem ogłoszenie tej firmy. Wygląda dość dobrze. Nic nie wiem na temat kilometrów. Czy ktoś z kolegów miał z nimi styczność? Nie pytam o płatności bo mają jednodniowe skonto. Interesują mnie kilometry i wielkość ładunków. Dużo spedycji pisze "nie przeładowujemy" a potem wychodzi jak zwykle. Tona pięćset to doładunek. Pytam : do jakiego auta? Mam już dość niespodzianek na załadunkach, dlatego szukam alternatywy. Proszę o pomoc.

~Andrzej Z.
*.dyn.telefonica.de

REKLAMA

Posty (20)

~Andrzej Z.
2019-07-03 19:25:53
jak w temacie...
~Król Szos
2019-07-06 19:14:10
Znam firmę, a jakże. Jezdilem dla nich przed... i po całej zawierusze. To były spedytor z firmy Metrans. Bajzel tam był nic więcej. Facet nie godził się z wybrykami właścicielki. Burza i rozstanie. Dla mnie trochę malo te 2, 5 tys w tygodniu. Wiec auto jest w innej spedycji. Nie wiem czy nie wrócę. Jazda po DE wiec zero opłat, Skonto po 1 dniu. To plusy. Ale wiadomo w busach kolka muszą się kręcić, zatem dla mnien5 tys w tygodniu tom minimum. I polecam... i nie. Zależy. Z pewnowecią ładunki małe. Stały kontakt ze spedytorem. Ale... te kilometry...
~Marek
2019-08-22 16:32:05
Znam Pana Schmidhubera z OST. Jako człowiek i spedytor - super!! Dwa lata temu pomógł mi podczas kontroli BAG. Mieli do mnie żal na 1380 Euro. Po telefonie wykonanym właśnie do Pana Haralda oraz po jego negocjacjach skończyło się na 96 Euro. Wtedy nie było za specjalnie kilometrów w Metransie. Nie wiem jak teraz.
~TSNO
2019-08-22 18:03:17
skąd sef bierze chętnych na 20000 km minimum...
~Kierowca
2019-08-26 12:26:15
Witam Użytkowników. Jestem winien Panu Schmidhuber ten wpis. Pracowałem w firmie Metrans, która ukradła mi pieniądze. Odzyskaniem ich teraz zajmuje się Inkasso. Ale zostałem ze spedytorem, ponieważ niejednokrotnie podczas całych trzech lat pracy ratował mi tyłek. Ten człowiek jest zawsze do dyspozycji kierowcy. W ubiegłym roku tankowałem paliwo. Zepsuty dystrybutor nie wlał paliwa, ale rachunek należało uiścić. Nie znam dobrze niemieckiego. Pracownicy stacji wezwali policję. Próbowałem to jakoś koślawo wytłumaczyć, ale nie chciano mnie wysłuchać. Dopiero po interwencji telefonicznej Pana Harego puszczono mnie ze stacji. O kontrolach dokumentów i ładunków przez BAG nie wspominam. Po wakacjach wróciłem do pracy. Fakturę wystawiłem na 1100 Euro. Dla jednych to dużo, dla innych mało. Dla mnie ważny jest komfort i opieka oraz ładunki. Pan Schmidhuber rzadko ładuje powyżej 500 kg. Tyle mogę zrobić dla spedytora po trzech latach pracy. Jeśli ten wpis kogoś przekona, tym bardziej będzie mi miło.

1

~Woj-tech
2019-09-04 14:11:32
Muszę się zgodzić z Kierowcą. Ten spedytor jak żaden, jest zawsze pod telefonem i pomaga nie tylko podczas załadunków/rozładunk ów. Tydzień temu miałem awarię auta. Samochód wyładowany towarem. Podesłali inne auto. Razem z kierowcą przeładowaliśmy towar. Kosztowało mnie to 30 Euro. Jeszcze skontaktowali z firmą, która na miejscu usunęła usterkę. Z kilometrami to jest tak średnio. 2800-3000. Ale po Niemczech i to mi pasuje. A najbardziej cena paliwka i to, że nie tłukę się po Alpach.
~Tomasz
2019-09-06 09:26:12
OST to mój pracodawca od niedawna. Ale już po kilku dniach pracy mogę zauważyć kolosalną różnicę pomiędzy moją poprzednią spedycją. Kilka ważnych detali: kasa, to chyba najważniejsza rzecz, jest natychmiast ! Możliwość skonta 1 dzień i tak to jest. Są jeszcze inne terminy równie dogodne. Spedytor pracuje cały czas, dostaje się ładunki rano, po południu i wieczorem. NIE STOI SIĘ WIĘCEJ NIŻ 2, 3 GODZINY. Nie zostawią cię z problemem samego, w razie awarii ( a taką już miałem) pomagają, nie obciążają za dodatkowy samochód do przeładunku Znalazłem ogłoszenie na OLX i szczerze powiem że trochę się bałem ale teraz jestem bardzo zadowolony. Polecam.
~Dariusz
2019-11-25 20:26:09
Jeździłem z OST przez ostatnie 2 miesiące. Praca w kulturalnej atmosferze i lekka, bo to Niemcy i bez doładunków. Zgodnie z umową wystawiałem faktury z 40-dniowym terminem, tymczasem przelwy przychodziły po tygodniu, góra dwóch. Jest to tak niezwykłe, że postanowiłem podzielić sie z Wami tą radością.
~Roman
2019-11-26 05:20:44
Jakiś telefon do tej spedycji ost transporte mogę prosić wpisuję w Google i nic nie wyświetla dzięki
~OST
2019-11-26 17:59:35
00491703122065
Jest w każdym ogłoszeniu.
~OST
2019-11-26 18:00:30
Przepraszam. Wkradł się błąd.
0049 179 312 20 65
~Margielewski Sebastian
2020-02-11 19:23:53
Dzień dobry jak najbardziej szczer ze polecam spedycję Ost TRANSPORTE. Wszystkie zlecenia czarna na białym godzina załadunku rozładunku masa kilogramów nie tak jak w polskich Spedycjach. Samochody nigdy nie przeładowywane rzadko kiedy się zdarza żeby Auto było załadowane do maksymalnej wartości która jest w dowodzie-masa rzeczy kierowcy. Jedna z ważnych rzeczy-płatności nie ma żadnych problemów jest możliwość płatności z konta po otrzymaniu dokumentów pieniążki są na drugi dzień
~Margielewski Sebastian
2020-02-11 19:27:51
A jeszcze zapomniałem dodać opieka spedytorów wysoki poziom -1 klasa jeżdżąc z tą firmą naprawdę czuje się człowiek jakby jeździł u siebie, szczerze polecam
~exprestrans
2020-02-17 21:19:22
Współpracuję ze spedycją OST 3 miesiąc i potwierdzam to co piszą przedmówcy kasa za frachty jest w dniu otrzymania dokumentów przez spedycję lub w następnym dniu, auto nie przeładowane, kilometry się zgadzają liczone są według programu spedytorskiego, miła atmosfera pracy.
~Remik
2020-02-18 05:48:43
A panie spedytorki fajne? ??
~OST
2020-02-18 10:57:29
Fajne :-)
~Transik
2020-04-29 21:52:01
Ha ha ha, znowu ten sam numer co w METRNS, Anetka rejestruje się pod kilkoma nickami i wypisuje te bzdury jaka to fantastyczna spedycja. Ludziki, czy wy wszędzie tak samo wszystko łykacie co przeczytacie tutaj? :-), nie widzicie co tu jest grane? , zenada do czego człowiek może się zniżyć ażeby te pare euro na zupe dostać :-). Miłej zabawy.
OSTTRANSPORTE
2020-05-18 16:58:35
Kolega o nicku Transik to kolega Andrzej Dychowski. Hejter i manipulant wyrzucony z hukiem z portalu BUSIARZE. Czekam Andrzeju, aż za pomówienia i hejt siany w necie, będzie sąd skazywał za kraty.
Oto opinia na temat równowagi psychicznej Dychowskiego z Forum Busiarze. To dla Państwa wiedzy i odrobinę w mojej obronie. Nie zgadzam się z hejtem i trollingiem. Nie nadstawię Andrzeju Dychowski policzka drugiego.

autor: TROLL 187; 7 maja 2018, o 14:15

Facet jest chory, posuwa się nawet do tego, że na potrzeby dyskusji jak mu się pali grunt pod nogami, wyciąga i opisuje prywatne informacji, powierzone mu w zaufaniu. Facet jest niespełna rozumu. Szkoda słów. Szczyci się 2o letnim stażem jako kierowca, ale tym stwierdzeniem obraża innych, co najwyżej może mówić o sobie sioferzyna.

Zadaj sobie trudu i poczytaj jego posty, wszechobecny jad i zazdrość... nieszczęśliwy człowiek, chory człowiek.
OSTTRANSPORTE
2020-05-18 17:01:02
I jeszcze o Dychowskim słów kilka.
Pisał to jeden z moderatorów forum busiarze:

Witam ponownie społeczność BUSIARZE...
Z tej strony 0liwski... dawny moderator. Konto 0liwski najpierw zablokował a potem skasował mi użytkownik Dychu.
Zatem.

Po pierwsze:
Bardzo mnie cieszy że forum zorientowało się jaką ka*alią okazał się szeregowiec Dychu..

Po drugie:
wnoszę o zbanowanie owego Dychu za sianie mowy nienawiści i obrażanie użytkowników tegoż forum.

Po trzecie:
wnoszę o udzielenie odpowiedzi czemu takie ZERO jak Dychu skasował mi konto 0liwski na tym forum???

Po czwarte:
Niezmierni e jestem rad, że wszyscy zorientowali się jakimi przesłankami kierował się oszust Dychu - tworząc niby wątek " Kierowcy połączmy siły"...
Cieszę się, że kłamstwa i podwójna/potrójna/po czwórna osobowość Dychu została wreszcie dostrzeżona.
Wątek w jakim Dychu setki razy kasował niewygodną prawdę nareszcie zostały dostrzeżone.
OSTTRANSPORTE
2020-05-18 17:04:18
I na koniec, żeby przestać bawić się w udowanianie kto jest uczciwym a kto nie.

To też moderator strony forum busiarze

A po drugie...

My tu o czym innym baranie rozmawiamy.
O tym, że jesteś kłamcą i naciągaczem.
Jesteś do tego karany sądownie i dlatego nie jesteś w tej niby nowej spółce w zarządzie.

Do tego tej twój niby przyjaciel jaki wyłożył 50. 000 euro tak ci ufa, ze nawet nie udzielił ci pełnomocnictw...Z tą różnocą baranie krakowski... że ja PIENIĄŻKI potrafię liczyć... a ty pienIONSZki tylko potrafisz wyłudzać..

A gdybyś potrafił myśleć, to byś nie cytował naszej prywatnej rozmowy na forum publicznym... A umowa o zakazie konkurencji wygasła mi w styczniu o czym ci mówiłem. Więc jak już cytujesz, to chociaż nie KŁAM...


A na koniec buraku... gdybyś mi nie skasował konta - aż żałuję że ja ci konta nie skasowałem bo miałem takie same uprawnienia - a potem byś nie edytował moich postów z jakich już tylko groch z kapustą pozostał.

Kilku użytkownikom tegoż forum obiecałeś sromotne lanie... to ja ci powiem Andrzejku... jak cie spotkam to ci tyłek tak skopię, ze nie usiedzisz za kierownicą dłużej niż 3 minuty...
Cieszy mnie, ze forumowicze wiedzą jakim okazałeś się zerem... krętaczu i złodziejaszku... :lol:
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.126.101

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels