Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kolejne niemieckie kontrole na parkingach i 128 zatrzymanych kierowców ciężarówek

ID: 239635


Kontrole zorganizowane w Nadrenii-Palatynacie i Badenii-Wirtembergii mają pomóc zapobiegać wypadkom drogowym spowodowanym przez pijanych kierowców ciężarówek.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (54)

~zcx
capri
wg twojego rozumowania nie myl z myśleniem, można skazać każdego mężczyznę za gwałt, bo narządzie ma przy sobie.
capri
Rzeczywiście. Nie pomyślałabym (!), że picie takich ilości alkoholu można uważać za rozumne (!). W samochodzie, przed drogą, jeszcze bardziej nie. Obracam się wśród podobnie do mnie rozumujących (!) w tym względzie, dziękuję za to losowi.
P. S. Mieć butelkę (narzędzie) nie znaczy użyć. Tu użyte zostało. Pojazd (też narzędzie) miało zostać użyte w poniedziałek rano. Obstawiam, że 128 kierowców nie zamierzało stać na parkingu przez cały poniedziałek, choć wolałabym się mylić.
To tyle na temat myślenia i rozumowania w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem.

6

~Wielki Szu
Kolego capri. Czego szukasz na forum szoferskim? Spędzaj czas z podobnymi do siebie.

-2

~zcx
capri

co zostało użyte mylisz pojęcia.

czy samo bycie pijanym to przestępstwo drogowe?
~Wielki Szu
Ruda juz dostała szpica z tego foruma. Ty capri też sie zabieraj. Nikt tu nie czeka na twoje wynurzenia.

-2

capri
~zcx - Twoim zdaniem lepiej zaczekać na przestępstwo?

Koleżanko Szu - Na ogół ignoruję Twoje pitu pitu, zamierzam robić to nadal. Malutki wyjątek: nie Ty jesteś tu gospodarzem, nie Ty mnie będziesz wypraszał.

4

~Wielki Szu
Babsko cierpi coś do szoferów i wtrąca swoje trzy grosze nie temat. Tu jest forum szoferskie. Tu są dziady, ropucha i petrodolary. Tu sie pisze wedle tematuf.
~ext
Zintegrowane urządzenia alkomatowe rozwiązałyby przyszłość. Ps. Witaj Capri, dawno Cię nie widziałem. Kiedyś (rok
przeszło temu) mnie atakowałas jak robiłem uprawnienia.
~ext
Nie przyszłość tylko problem.
~kiero
Zobaczcie rano w poniedziałek Niemców jak przyjeżdżają na magazyny. Ich nikt nie kontroluje jak ruszają z bazy.
~zcx
capri

może wszystkich należy karać bez wyjątku przecież każdy obywatel tej ziemi może być potencjalnym przestępcom w każdej płaszczyźnie.
barracuda
Capri nie daj się forumowemu głupkowi. Niech będzie chociaż kilku normalnych ludzi na forum. Dojdzie do tego, że zostanie forumowy głupek i uwielbiający dogryzać Ł ysy. Szkoda capri, że rzadko tu zaglądasz. A opojów i żłopielców jak najbardziej trzeba eliminować z zawodu.
~zcx
co za bełkot
~Kryskamaryska.
Cuda. ty to myślisz odbytem?Nikt tutaj tej zaistniałej sytuacji nie neguję, ale nie w takiej formie. Chyba lepiej kontrolować na wyjeździe, niż wkoorwiać trzeźwych, którzy chcą spać.
Nadul
Człowiek nie wielbłąd napić się musi, ale faktycznie ludziska ostatnim czasem mocno przeginają
~Kryskamaryska.
Puchatek w ten sposób można się pozbyć się ludzi, którzy nie powinni wykonywać tego zawodu. A nie napieldalac w nocy po kabinach i budzić ludzi spokojnie spiacych. Faktycznie narobili im, bo pewnie papiery popołudniu przywieźli i pozwoli jechać, a oni się śmieją do dziś z glupich szwabowo i na następnym weekendzie będzie poprawka. W Se nie znasz dnia, ani godziny. Kazdy się boi.
barracuda
Wytłumaczcie mi bo nie ogarniam. W ubiegłym roku, cztery weekedy byłem w trasie. Miałem wtedy czas na jazdę rowerem, nadrabianie zaległości w czytaniu książek i gazet. W każdym unijnym kraju jest dostęp do neta. NAPRAWDĘ trzeba obłędnie żłopać wódę? To już NAPRAWDĘ nie można inaczej???

1

~ext
Dostęp do neta jest słaby i płatny. Zamiast wody można wiskey.
~Kryskamaryska.
Każdy robi jak uważa i powinien uważać jak robi. Jedni lubią rybki, drudzy lubią coipki. Kazdy jakieś hobby ma. Wodka jest dla ludzi, ale myślących.

2

~L ysy
Najbardziej na forum abstynentów udają Ci którzy najczęściej jeżdżą nachalni. Alkoholik się maskuje!
~ext
No łysy mądrze. Wiela tam teraz płacisz?
~Pan Ordynator
Umiar, umiar, umiar, i jeszcze raz umiar. Na drodze trzeba być trzeżwym i odpowiedzialnym, bo nie jest się na niej samemu. Zresztą organizm ludzki tak został stworzony, że wszelkie odchyłki od normy odbijają się czkawką. Można cierpieć samemu, ale nie wolno być cierpieniem dla innych. Gumofilce i pijani kierowcy muszą odejść!
~Rico
Gdy dmuchniemy w alkomat natychmiast po zjedzeniu czekoladki z alkoholem to wykaże on około 2, 5 promila i tyle jest warta ta propaganda z 3 promilami.

-1

~Jasiu
Czy wypicie po południu w niedzielę 3 piw i wyjechali rano w poniedziałek to też przestępstwo???
~Maniek-Miedźna. (SPS)
~Jasiu. Tak bo we krwi nadal masz alkohol po nastu godziach. Albo jesteś nadal pijany-nawet po 3/4piwach. Zapytaj ITD i policje.
~Fran
128 to zatrzymano, ale kerofcow BUSOW do 3, 5t. Nomalny kier zestawu (Polak) nigdy nie pije w niedziele. Chyba ze jest nie wierzacy, zona wystapila o podwyzszenie Alime.. ale wtedy osobnik taki nie jest kwalifikowany do nomralnych.
~Maniek-Miedźna. (SPS)
~Fran oj pijo pijo i to nawet w niedziele. Polacy niestety i to do wieczora e niedziele cały wekend. A rano ruszajo.
~Fran
Miedzna, to kontrole przy wyjezdzie zrobic mobilna bramke z BAGa, tym ktorzy naruszaja pierwszy raz zabierac prawko (do odbioru w naszym urzedzie po kursie doskonalacym) i 3 miesiace zakazu po D. W przypadku obywateli UA, BY, LT, RU, deportacja na ich koszt z 3 miesiecznym zakazem po PL.
Tym ktorzy naruszaja kolejny raz zabierac prawko (do odbioru w urzedzie niemioszkow po ukonczeniu ich kursu doskonalacego za 1053e) i rok zakazu po D.
Bylby spokoj i bezpieczenstwo.
~Jasiu
Dzięki pytam hipotetycznie. Ale jeszcze w tracę w temat busów, ci z dużych gadają na busiarzy sami nie są lepsi większość pijanych łapią właśnie w dużych autach, kilka lat jeżdżę po Europie większość wypadków * jest z dużymi autami sporadycznie jest to bus który nie ma tacha A tak z dużych się cisną że z busów chłopaki nie śpią, żal Im tylko ścisłą, że nie mogą sobie podjechać i stanąć gdzie im pasuje. Później ze skruszona mina podchodzą do tych złych alkoholików z busów i proszą żeby do sklepu nie podjechać bo mu się piwo i jedzenie kończy... oczywiście nie do wszystkich ta uwaga z dużych aut sam jeżdżę busem i wiem jak jest...
~Jasiu
Jesteśmy narodem który lubi alkohol, ja też ale jak jadę to jadę trzeźwy zawsze, wielokrotnie widziałem na parkingu jak Belg wypada z ciężarówki nawalony jak autobus, nie wspomnę o Francuzach którzy też piją i to może więcej od nas i jeżdżą, Włosi to samo a gada się na nas, że to my jesteśmy ci źli, tak się przyjęło i mamy taka łatkę przypiętę, ale wiem, widzialem nie raz i wnioskuje, że nie jesteśmy najgorsi o nie ważne czy dużym czy malym...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.235.248

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels