Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

KOMM LOGISTIK-BERLIN

ID: 234594


Proszę o opinie firmy

~Łukasz
*.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Posty (9)

~Łukasz
jak w temacie...
~Łukasz
Koledzy interesuje Mnie praca w tej firmie. mieszkam w województwie lubuskim także z dojazdami nie będzie problemu.
~mlody
Firma ok czy nie
~Slaw
Ma ktoś może informację o firmie Komm logistyk bo nic o nich w necie nie ma
~Były
Odradzam pracę w tej firmie. Kierowca traktowany jest jak gówno. Jak jest ich brak to włażą w * a jak jest nad stan to same zakazy, nakazy itp. Płaci najniższą stawkę godzinową jaka obowiązuje w Niemczech. Jak stoisz na Autohof to nie możesz zjeść. Musisz voucher na jedzenie oddać na firmę bo inaczej obciąża Ciebie. W firmie jest zasada że klient nasz Pan i nigdy nie staną w Twojej obronie chociaż masz rację. I poza tym nie wypłacają ostatniej pensji jak się zwalniasz.
Omijać szerokim łukiem
g-a
Do Niemca wszyscy zapieprzajcie kark zginać. Tam kiełbasa na drzewach rośnie.
~Były Komm
Potwierdzam, też pracowałem ładne kilka lat w tej firmie i tak jak kolega napisał. Jak brakuje kierowców to wszystko jak ta lala a jak tylko kilka CV na biurku leży to Normanowi odbija. Na rozmowie kwalifikacyjnej to wszystko Ci obiecają byle byś kontrakt podpisał a potem się wypierają bo Norman obiecał a Ilona w rzeczywistości rządzi. Naprawdę nie warto w tej firmie pracować. Oczywiście są chłopacy którzy pracują tutaj wiele lat ale oni przeważnie są przed emeryturą i to ich trzyma tutaj. Mi też robili problemy z ostatnią wypłatą.
Pozdrawiam szoferów z Komm
~Były Kiero
Gówno nie firma!!! Najniższa podstawa nawet dla Starych kierowców płacą najniższą podstawę! Właśnie się zwolniłem! Oczywiście chorobowe!!!
~Obecny
Teraz do doszła jeszcze praca w sobotę i późnym popołudniem na bazie oczywiście za frajer ( oj przepraszam 100 euro brutto podwyżki dał to pewniej w sobotę trzeba to odrobić) pfuj
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.227.240.72

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels