REKLAMA

Nota obciążeniowa za korzystanie z Podwykonawstwa
ID: 233309

Witam. Robiliśmy kilka przewozów z daną firmą i nigdy nie było problemu aż do dnia w którym wydłużyli nam termin faktur do 90 dn. My wysłaliśmy im notę i ponaglenie zapłaty ponieważ termin był 2x krótszy a zrobili to za rzekome dosłanie dokumentów nie w terminie które również mieliśmy ustalane ale... nie ustalaliśmy za każdym razem, że auto jest podwykonawcze ponieważ już jechaliśmy wcześniej dla tej firmy i nie przyszło by nam do głowy, że obciążą nas całością frachtu z 3 faktrury i to prawdopodobnie po złości bo nie mogliśmy poczekać na pieniądze dodatkowe 45 dni... Od razu powiem, że owa firma miała zapis o podwykonawstwie, że nie wyraża na nie zgody ale czy można dostać tak ogromne obciążenie? Proszę o pomoc

~Damian Kłos
*.centertel.pl

REKLAMA

Posty (3)

~Damian Kłos
2018-06-13 16:37:12
jak w temacie...
~niezalog. operatorskakanki
2018-06-13 17:11:06
" Od razu powiem, że owa firma miała zapis o podwykonawstwie, że nie wyraża na nie zgody" sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

3

~abc
2018-06-13 19:28:39
Damian - nie zastanawiaj się ani przez chwile procedura jest prosta -adwokat-SĄD- i po sprawie. A dobra rada czytaj artykuły z wykładnia przepisów które ukazuja sie na TRANSIE, bardzo ciekawe tłumacza tam prawnicy niektóre zapisy które znajduja sie w zleceniach. A na marginesie zlecenia sie czyta, a punkty które Ci nie odpowiadaja nalezy poprawic i po kłopocie.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.231.21.83

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels