REKLAMA

Całkowicie zablokowana A4 w k. Zgorzelca oraz obwodnica Opola w k. Strzelec Opolskich
ID: 231382

Na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Natomiast na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej z obwodnicą Opola zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka przewożąca drewno, które wysypało się na jezdnię.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Sebek
2018-04-16 18:00:56
Po raz kolejny polscy trzymacze kierownicy, miszczowie drog pokazali jakimi zawodowcami sa...
Jenc_Braun
2018-04-17 09:23:11
Co poniedziałek i piątek jadę tą drogą i co tydzień wypadki. A najciekawsze jest to, że zawsze między Krzywą a Kątami Wrocławskimi. Może brak pasa awaryjnego? Może zakaz wyprzedzania dla ciężarowych? Auta "się kumulują a gdy np. z węzła coś wyjeżdża i jeden zahamuje to na końcu "sznurka" ktoś się zagapi i jest problem. Często tez widzę jak stają na krótkie pauzy na tych śmiesznych sos-ach i przy ruszaniu robi się problem bo nie ma się jak rozpędzić. Ja osobiście staram trzymać odległość i nieraz byłem zmuszony do hamowania.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.233.111.242

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels