REKLAMA

Propozycja
ID: 231335

fucha w Bagdadzie

~pośrednik
*.189.0.5

REKLAMA

Posty (5)

~pośrednik
2018-04-15 08:39:48
jak w temacie...
~pośrednik
2018-04-15 08:40:12
s://kbr. jobs/virtual-irq/lci v-oir-heavy-truck-dr iver/E3E0DFA543B243C 8ACC8D6A97DC53165/jo b/
~pośrednik
2018-04-15 08:41:12
Lokalizacja: Irak
Numer zlecenia: 1063541
KBR jest pracodawcą oferującym równe szanse. Wszyscy kwalifikujący się kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, niepełnosprawność, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową lub ekspresję, wiek, pochodzenie narodowe
Kierowca ciężarówki
Poszukiw ani doświadczeni kierowcy ciągnika siodłowego do transportu różnych ładunków sprzętu i materiałów.
Wymagane umiejętności :zgłasza i otrzymuje zadania, instrukcje i wskazówki od osoby nadrzędnej. Czyta, interpretuje instrukcje, dokumentuje i planuje działania w pracy. Obsługuje pojazdy służbowe o ładowności do 30 ton (zarówno z ciężarówką prostą, jak i kombinowaną) w celu przemieszczania materiałów, narzędzi i wyposażenia do iz miejsc pracy w celu wsparcia prac budowlanych i konserwacyjnych i / lub dostarczania materiałów eksploatacyjnych i materiałów eksploatacyjnych z jednego magazynu do drugiego. Ładuje i rozładowuje pojazdy. Przestrzega i stosuje się do wszystkich zasad i procedur bezpieczeństwa, w tym noszenia wymaganego osobistego wyposażenia ochronnego. Wykonuje inne obowiązki i czynności zgodnie z zaleceniami.
Kierowcy muszą być zdolni do manewrowania przyczepą-traktorem do pozycji załadunku lub rozładunku, podążania za sygnałami od innych i pracy w zespole.
Doświadczenie w parach i odłączanie przyczep, łączenie lub odłączanie przewodów powietrznych i elektrycznych oraz manipulowanie zamkami na piątym kole.
Muszą być fizycznie w stanie właściwie zabezpieczyć ładunki do transportu za pomocą łańcuchów, segregatorów i pasów z możliwością wspinania się po drabinach w celu kontroli ładunków.
Muszą być w stanie przenieść do 35 kg bez pomocy wiele razy przez przydzieloną zmianę.
Wymaga się 3 - 5 lat doświadczenia kierowcy dostawczego w pojeździe kombinowanym (ciągnik siodłowy).
Język angielski na poziomie minimum migowym
Oferuje się ponad przeciętną wypałatę płatną w terminie.
Należy rozumieć, że miejsce zatrudnienia może być zlokalizowane w potencjalnie niebezpiecznych rejonach, w tym w strefach walki lub wojny. Może to wiązać się z możliwością poniesienia szkód przez niebezpieczne siły lub narażenie się na " przyjazny ogień"
~Cyprian Kozłowicz
2018-04-16 16:00:19
Ten "przyjazny ogień" mnie przekonał. Gdyby do mnie strzelał wróg, to bym się nie zdecydował, ale jeśli ryzykuje jedynie dostanie się pod ostrzał przyjacielski, to w sumie mogę zaryzykować. Wysłałem aplikację.
Może przy okazji uda mi się tam kogoś zabić, bo jeszcze nigdy tego nie zrobiłem.

-1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.85.80.239

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels