Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Work4you agencja opinie.

ID: 228702


Może ktoś pracował dla tej agencji w niemczech jako kierowca i by sie podzielił opiniami.

~rad79
*.146.225.192.mobile.internet.t-mobile.pl

Posty (39)

STIFLERrrr
juz ktos jezdzil z nimi?
a ten link z cypru to z 2006-2007 roku takze tego
~Zenek
Nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają po przesłaniu CV wielka lipa, chyba zbierają dane osobowe żeby sprzedać.
~Paweł
Zdobywałem doświadczenie dzięki tej firmie, wiadomo najlepiej znaleźć samemu pracę ale na początku jest ciężko, moim zdaniem jak każda agencja muszą zarobić, ale nie narzekałem na firmę do której mnie skierowali. Także jako agencja są OK.
~Mariusz
Witam, czy może ktoś z Państwa miał okazję pracować w Niemczech jako kierowca wózka widłowego wysokiego składu przez agencję o nazwie WORK4YOU-GLOBAL. Czy ktoś ma jakieś info?
~Workvfordeth
A do Mnie nie dzwonią.. Ciekawe dlaczego.?
~Mariusz
Witam ponownie, czy ma ktoś jakieś info o work4you-global
~Kolega Partyjny Wojewody
Biere Całość. !!
To bedzie 100 kursów, po 8 aut.. Dobra, w poniedziałek lece do Wojewody.. i działamy.. No to git, jesteśmy na łączach. !
~Kolega Partyjny Wojewody
A i żeby nie było.. Rozluźniłem się, po całości.. Jest motyw, jest nuta, jest Walker.. Jest gitara. No to na łączach..
~Boski Roman
Dzień dobry,
Czy może ktoś z Was pracował lub pracuje przez work4you-global.
~Boski Roman
Witam ponownie, raczej chodzi mi o informację na temat work4you-global, praca w Niemczech jako kierowca wózka widłowego wysokiego składu. Ktoś kiedyś pracował? Coś wie?
~Boski Roman
Witam ponownie, raczej chodzi mi o informację na temat work4you-global, praca w Niemczech jako kierowca wózka widłowego wysokiego składu. Ktoś kiedyś pracował? Coś wie?
~Janusz
Dzień dobry, widzę że inni też już pytali o to co ja chcę zapytać, a mianowicie o pracę przez Work4you-global w Niemczech jako kierowca wózka widłowego wysokiego składu. Czy ktoś pracował kiedyś przez tą agencję, lub może pracuje?, lub ma jakieś informacje na jej temat? Dzięki i pozdrawiam.
~pomoc
KONTAKT: 789 224 341. Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.
~Adam
Ja byłem dwa lata temu jako spawacz w Berlinie z nimi. Ogolnie praca dobra, bez wyzysku. Pensja konkretna. Agencja w porzadku, utrzymywala kontakt
~Ejut
jak jestes starym dziadkiem co mu szprechanie do glowy nie wejdzie

to mozna jechac, tylko trzeba dogadac warunki emerytalne, aby 8 lat popracowac i miec te 500e po 67 roku
ono
kto korzysta z agencji? nieudacznik i oferma życiowa.
~Waldek
Polecam, bylem rok temu w holandii. Niezla wyplata, wszytsko na legalu. W porzadku,
~Ordynator orginał!
Ono, a jak długo już korzystasz z agencji?
~kiero
Jest taka strona poloniusz. pl tam sobie sprawdźcie. Do wyboru zawód, kraj itp.
~Arek
polecam. bylem jako operator wozka widlowego pod hamburgiem. kasa na czas, umowa jasna i czytelna, opiekun w porzadku.
~Doc. Jan Wolny
Cytat, jak się zorientujesz redagowany moją ręką. !

~Cyprian Kozłowicz
2018-06-1 7 22:09:13
-"Jak nisko trzeba upaść, żeby pracować przez pośrednika?? Pytam z ciekawości. Jeśli juz ktos czuje taka potrzebę, żeby część swojej pensji oddawać ot tak za frajer, to niech oddaje z głową. Niech kupuje kwiaty i oddaje na ulicy pięknym kobietom. Nich kupuje zabawki pluszowe i daje dzieciom na spacerze uśmiechając sie. "-

A więc, z taką częścią mogę się zgodzić tylko że względu na Dzieci..

Natomiast co do reszty, hmm.. kiedyś myślałem podobnie.
Ale spróbujcie sobie innym jełopom odpowiedzieć na pytanie..
Mianowicie, jaki byłby skutek tego że wszyscy ( a może tu być mowa o wielu tysiącach przypadków. !) nie dostają pracy poprzez agencje.?
Wg. Mnie opcje są tylko dwie.. albo tyrają u Polskiego Dziada, albo nie pracują wogóle.

Teraz tak, problem i zło w postaci zatrudniania przez agencję jest takie że biorą wszystko jak leci, czyli, następuje patologia. ! Innymi słowy jakość, poprzez fachowość i kulturę bycia drastycznie spadła.. Wystarczy poczytać forum dyskusyjno/awanturni cze et żeby potwierdzić Moje twierdzenia. !

Zjawisko tzw. wtórnego a*alfabetyzmu, to kolejna konsekwencja która w przypadku zatrudnienia przez agencję generowe jest bezwiednie i automatycznie.. Czyli ktoś kto sam powinien poprzez swoją aktywność intelektualną dążyć do opanowania języka niemieckiego w przyzwoitym stopniu, idzie na tzw. łatwiznę i nie odczuwa już potrzeby starania się o cokolwiek.

Rozumiem osoby w tzw. słusznym wieku, czyli około 50 - ki ponieważ wtedy trudniej (teoretycznie. !) jest przyswajać jakieś nowe dla muzgu zagadnienia.

Co do Caritasu, to bym się zastanowił nad innym mniej ryzykownym rozwiązaniem.
Choćby osobiście dać jakiejś Babulce Bidulce co ledwo przędzie z ręciną która na czynsz czasami nie wystarcza. Pełno takich wystarczy iść do pierwszego lepszego spozywczaka w dzień kiedy rentę dostają..

Serce się kraje.

No dobra Cypek, będę za poruszony w ten sposób przez Ciebie temat łaskawszy dla Ciebie w ocenie.. ; )
~Rico
Wiele osób słysząc o pracy przez agencję myśli o takich agencjach jak w np. Holandii gdzie agencja zapewnia pracę, mieszkanie i pobiera Twoją pensję oddając Ci marne ochłapy.
Do Niemca przez agencję jedziesz na całkiem innych zasadach, bo agencja dostaje od niemca jednorazową opłatę za znalezienie pracownika i to dopiero po trzech miesiącach Twojej pracy, jeśli zwolnisz się wcześniej to agencja nie dostanie nic. Jedyne na co agencja ma wpływ to wysokość wynagrodzenia które oni często potrafią wywindować do góry bardziej niż Ty sam osobiście załatwiając sobie tą pracę. Oczywiście są agencje które nic nie negocjują i takie trzeba omijać szerokim łukiem. Więc dla Waszej informacji: AGENCJA NIE POBIERA CZĘŚCI TWOJEJ WYPŁATY!!!
Często też agencja ogłasza się, że przez cały okres Twojej pracy możesz liczyć na ich pomoc w razie problemów z pracodawcą, a prawda jest taka, że kiedy przepracujesz 3 miesiące, to oni dostaną od niemca umówioną zapłatę za znalezienie dobrego pracownika i od tego momentu mają Cię w d...
~Ordnungsamt
Rico... Chyba za cienki Bolek jesteś.? Bez urazy oczywiście, Ja tak w kontekście tego co tu imputujesz.. To oczywiście bzdury wierutne.. ! Poza tym nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie że bardzo byś Chciał wierzyć we własne słowa.?
Oczywiście każdy ma prawo pomarzyć.. ; )
Czasami uda się wydymać samemu Kierowcy agencję, ale do tego musi mu pomóc firma do której go Wysłano na rozmowę, czego Kierowcy powinni się domagać stanowczo na samym początku swojej przygody..
Ja dawno temu skierowany byłem przez niemiecki urząd pracy do Agencji, bo im się dla mnie propozycje wyczerpały (82 listy dostałem).
Moim zadaniem było umiejętnie pod dobrym pretekstem odbić piłkę, żeby kontynuować pobieranie zasiłku.
Jak już mi się wyczerpały pomysły (trwało to 2 - lata) to zacząłem domagać się wglądu w treść umowy, oraz możliwości zapoznania się dokładnie z harakterystyką firmy, poprzez osobiste poznanie jej szefa. No i działało, zawsze mogłem coś takiego znaleźć, co miało prawo Mi nie pasować.
Natomiast agencje wiły się jak Piskorze, żeby tylko nie doszło do spotkania Mojej z Szefem firmy.. hipnotyzowali wręcz żebym tym podpisał z Nimi umowę.
Zawsze kończyło się tak jak chciałem, czyli wystarczyło w trakcie rozmowy z Szefem firmy docelowej udawać że nie rozumiem co do mnie mówi.. Bywały przypadki firm które naprawdę Mi się podobały, ale Moim priorytetem było ugrać swoje żeby fizycznie i psychicznie odpocząć..
Wracając do tematu.. Otóż w tzw. Centrum Niemiec, kod 32425 jest taka PATOLOGIA w agencjach pracy że normalnie można odnieść wrażenie że biorą pod stołem i handlują ludźmi jak niewolnikami.. Nawet młodych niedoświadczonych ludzi, tak mocno mają pod lupą w trakcie przyuczenia do pracy, że wystarczy jeden przejaw sympatii lub zwykłej uprzejmości między młodym pracownikiem a firmą do której został oddelegowany, (w obawie że firma może zechcieć przejąć młodego) i natychmiast jest przerzucany do innej firmy, agencji i miejscowości, co oczywiste ma Negatywne skutki finansowe. ! Szczegóły darujmy sobie, za dużo pisania.
Opinie trzeba zasięgać bezpośrednio u źródła trzeba znać osobiście ludzi i agencje różne żeby móc coś mądrego powiedzieć.
Podam jeszcze jeden przykład dość ważny. !

Otóż znam osobiście pewnego Fachowca Elektryka z zawodu, który jest na tyle dobry że kieruję ludźmi i robotami różnymi.
Lubi wypić często i sporo, ale agencja ani myśli go zwolnić. Robią na nim i jego kolegach taką kasę, że w pale się nie mieści..
On netto, widziałem jego Lohn Abrechnung.. dostaje między 14 a 18 Euro /h.
Tak agencja kombinuje żeby zawsze miał tyle samo czyli około 2880 netto na rękę, niezależnie od tego ile godzin w miesiącu wypracuje. Mają różne perfidne sposoby.. A to koszyk, a to wiadro, a to miska, a to koszty narzędziowe.. ot groma wymysłów.
Teraz uwaga. ! Gdyby ten sam Pijaczyna Elektryk miał więcej oleju w głowie niż alkoholu codziennie we krwi, to jego godzina pracy, to tylko dla niego. ! To jest 45 Euro /h z pocałowaniem w rękę.
Natomiast w momencie kiedy ten sam pijaczyna dysponuje Niemieckimi uprawnieniami (Polskie nie są uznawane. !), to jego godzina kosztuje od 140 euro w górę. ! Naturalnie jeśli posiada tzw. Frei Steuer. Ale o to nie trudno.
No tak, ale Romek woli chlać, mieć prawie wszystko w du/pie i żeby ktoś się nim opiekował.. Ten typ tak ma.
Ale do kogo i po co Ja tu piszę.?
Przecież tu same trudne przypadki..
No cóż czasami trzeba się gdzieś wyładować.. ; )
~Rico
Ordnungsamt, napisałem jakie są różnice między agencją POLSKĄ która załatwia kierowcę i na tym kończy się jej praca, a agencją np. holenderską która dodatkowo utrzymuje ciągłość pracy dla pracownika i zapewnia ciągłość obsady dla pracodawcy. Żebyś miał większą przejrzystość tego co napisałem wcześniej, to możesz obok tej holenderskiej agencji postawić również agencję dla lokalnych kloszardów z kodu 32425. Chociaż nie wiem czy taki wiejski filozof zrozumie..
~Ordnungsamt
Rico.. I po UJ się unosisz.?
Balon jesteś.?
~Ordnungsamt
Gada Biskup do słupa, aslup dalej D/u/pa..
~Ordnungsamt
Rico Jełopie, wiesz ile mieszkań wynajmują Agencje z Polski w samym Minden dla swoich podopiecznych.?
Nie wiesz, boś zaślepiony Jełop jest..
Jak ten Jacek Kupa, .. Odporny na wiedzę i trudny do zajechania.

Ja wiem co się dzieje bo jestem Subunternehmen"X" dla Generalunternehmen "Y" pod Kampus Immobilien GmbH.

Spotykamy Podopiecznych w sklepie i czasami rozmawiam z nimi.
Pracują na Betoniarni a mieszkają w 8 - osób na 40 m mieszkaniu.
Fakt, do puki Betoniarnia będzie istniała będą mieć opiekę z Agencji i pracę za 12 Euro brutto.
Wolałbym na socjalu siedzieć i nic nie robić, albo otworzyć Gewerbe i trawniki ludziom kosić.
Kosz inwestycji zero, bo kosiarkę dostaniesz bez trudu na Ebay-kleinanzeigen, w dziale zu verschenken. Do tego rower i masz firmę. Ponadto nie misisz zapiertalac 200 i więcej godzin w miesiącu, tylko pracujesz kiedy chcesz.
Tak więc, przestań proszę piertolić..
~Taka prawda
Firma krzak. Ignorują, nie odpowiadają. Handlują danymi osobowymi?
~sid
urzadporzadkowy - niemiec ci nic za darmo nie da a napewno nie kosiarke i rower
~sid
i niby gdzie kosic chcesz, jak rachunek wystawisz?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels