Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ustawę o ochronie danych osobowych trzeba jeszcze poprawić

ID: 224791


W projekcie ustawy o ochronie danych osobowych część uwag zgłaszanych przez przedsiębiorców została uwzględniona, ale jest wiele kwestii, które powinny zostać zmienione.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (2)

KapitanNemo
Rząd powinien poruszyć temat na szczeblu Unijnym. Kilka dni temu miałem załadunek w firmie AMOS w Beveren w Belgii. Wymagania skanu Dowodu Osobistego i Prawa Jazdy oprócz dokumentów pojazdu zakrawają na kpiny.

-4

Yeti
To samo jest w Polsce. Podawanie danych osobowych jakimś cięciom na bramach, wpisywanie ich w jakies zeszyty, komputery, systemy informacyjne, a co dzieje się potem z tymi danymi? Kiedys poprosiłem ochroniarzy Solid Security o okazanie zezwolenia komendanta wojewódzkiego policji na kopiowanie danych. Nie mieli. Zrobila się awanturka, z policją włącznie. Panowie otrzymali po 500zl mandatu, a ja dożywotni zakaz wjazdu do firmy. Gdzie tu sens? Na cholerę komu mój numer dowodu, adres, pesel???

2

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels