Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ogon merda psem?

ID: 219476

Wątek dotyczy tego bloga

Posty (2305)

katharsis
Dawid87, dużo znasz osób, które wg Ciebie mogłyby mieć broń i nie stanowiłoby to większego ryzyka dla innych? (A nawet dla nich samych?)

-1

barracuda
A jeszcze gdyby szkolenia z posługiwania się nie bronią robili tak na odpieprz, jak konkurencja szkolenia okresowe?

-2

Dawid87
Praktycznie wszyscy których znam, średnio na 100 mieszkańców przypada 1. 3 sztuki broni w Polsce, Szwajcarii 47. Niemcy 30.

1

katharsis
Ty to masz fajnych znajomych. Tylko pozazdrościć.

A forumowiczom z et też dałbyś broń?

Może mam manię prześladowczą, ale z wątku "Sprawy do Admina" wyparował mój post o oddawaniu głosów. Jedyny ślad po nim to wpis ZADLO z poparciem mojej wypowiedzi. Ciekawostka taka...

-1

barracuda
Nie wiem czy czytaliście wypowiedź ks. Lemanskiego o różańcu bez granic. Kończy się stwierdzeniem że kiedyś Pan powie do uczestników "byłem uchodzą a nie przyjęliscie mnie-idzcie przeklęci ".

-2

Dawid87
Powiem Ci ze sąsiad, Bogdan to myśliwy, ma kilka sztuk broni w domu w niczym mi to nie przeszkadza, i nie wiem dlaczego inni mają taką trudność z posiadaniem broni, badania u psychologa i wyniki wątroby i zezwolenia na broń powinny być wykonane

1

katharsis
Barracudo,
Niektórzy popadają w paranoję i w modlitwie o pokój na świecie widzą coś, czego nie ma. Nadbudowują jakieś ideologie et cetera. Tą samą logiką kierując się, można potępić np. Światowe Dni Młodzieży i setki innych zgromadzeń/wspólnot modlitewnych.

-3

Leeon
No proszę, Dawid z Tartaku popiera ułatwienie dostępu do broni. Świetnie, a teraz powiedz co wiesz o broni. Jakie masz przeszkolenie? Jakie doświadczenie z bronią? Ile czasu potrzebujesz na zdobycie takowego? Jak często trzeba ćwiczyć by mieć kontrolę nad bronią i emocjami? Jakie masz pojęcie o skutkach użycia broni?
I ostatnie pytanie.
Myślisz że bandzior z bronią będzie gorzej przygotowany do użycia broni?

Dziś jeśli komuś przyjdzie do łba cię napaść, to to po prostu zrobi, jak będziesz mu przeszkadzał, to dostaniesz po pysku i... tyle.
Jeśli bandzior będzie podejrzewał że masz broń, ratowanie zacznie od ostrzeżenia ci pustego łba. ; -)

-1

Leeon
Rabowanie zacznie od odstrzelenia ci pustego łba. *
Ach te edytory. ; -)

-1

Dawid87
Leełoś, mam małe doświadczenie z bronią- bo nie mam do niej dostępu, kilka razy byłem na strzelnicy, kontrola nad bronią a emocjami to dwie różne sprawy, więc pisze łatwiejszy dostęp do broni ale nie dla każdego ( chyba jasne że ty w mojej ocenie nie łapiesz się) jakie mam pojęcie o skutkach użycia broni, takie pytani mógł zadać tylko głupek. no tak dziś może ktoś mnie napaść bo ja nie mam czym się bronić, ale jeżeli bandyta będzie wiedział że mogę mieć bron i jej użyć zastanowi się kilka razy, czy warto ryzykować, Szwajcaria 47 sztuk na 100 mieszkańców, tak strzelają miedzy sobą?

-4

Dawid87
Marcin SE skończ skakać po tematach, i bronić łosia dając mu plusy, a innym minusa, dzieci w piaskownicy mają lepsze zachowanie, a jak ci się nudzi to możesz myć auto, albo kabinę posprzątać, jak dorośniesz wróć do rozmowy

-3

czikakola1973
Dawid87
W ocenie większości forumowiczów udostępnienie Tobie procy jest niebezpieczne i nieodpowiedzialne.

2

katharsis
Ciekawe spojrzenie na mentalność Europejczyków, naszą historię et cetera:thetr ueeurope. eu/europa-w-jaka-wie rzymy/

-2

katharsis
Magyar24. pl:

Premier Węgier Zorganizował Międzynarodowe Konsultacje W Sprawie Prześladowania Chrześcijan (Video)

Chrześcijaństwo jest dzisiaj najbardziej prześladowaną religią na świecie 8211; mówił premier Victor Orban w trakcie zorganizowanej w Budapeszcie konferencji poświęconej prześladowaniom chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Na Węgry przyjechali przedstawiciele wspólnot chrześcijańskich, z krajów gdzie wierzącym w Chrystusa żyje się trudniej.

8211; Dzisiaj 215 mln chrześcijan cierpi z powodu pewnych form prześladowań w 108 państwach 8211; mówił premier Węgier Victor Orban 8211; W 2015 roku co 5 minut w Iraku mo*dowany był chrześcijanin ze względu na swoją religię. W międzynarodowych mediach pojawia się bardzo mało doniesień o tych wydarzeniach. Przez lupę trzeba szukać głosów polityków potępiających prześladowania chrześcijan. Chciałbym przekonać europejskich polityków do odłożenia na bok poprawności politycznej, aby przestali ostrożnie wypowiadać się w sprawach dotyczących praw człowieka oraz zaczęli działać z całej mocy na rzecz pomocy prześladowanym chrześcijanom.

Według ministra ds. zasobów ludzkich Zoltána Baloga przykłady prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie pozwalają dostrzec prawdziwą wartość, że w Europie można żyć po chrześcijańsku swobodnie. Według ministra Baloga momentem przełomowym, od którego zaczęła się nowa era prześladowań za wiarę chrześcijańską, było ścięcie syryjskiego proboszcza Pualosa Iskandera przed 11 laty w Mosulu.

Abp Bashar Matti Warda z katolickiego patriarchatu babilońskiego podkreślał potrzebę udzielenia międzynarodowej pomocy, aby móc zapewnić chrześcijanom bezpieczeństwo na Bliskim Wschodzie.

Łukasz Religa / Magdalena Chudy

-4

katharsis
Minusy przy powyższej informacji to wyraz czego? Czy nie są przypadkiem dowodem kneblowania ludziom ust w temacie prześladowania chrześcijan?

-3

300D
Tak, właśnie ten minus dowodzi że chrześcijanom knebluje się usta, są dyskryminowani na każdym kroku. Mało tego, sami się dyskryminują. Wystarczy popatrzeć jak startują spod kościoła w niedziele po sumie. Mało tego, już nawet proboszcz ich dyskryminuje w kancelarii żądając kasy za usługę.
O losie, jakie to gupie ten kathar.
Leeon
Miałem się już nie odzywać, ale co tam.
Długo jeszcze będziesz się w te durne wklejki bawić? Na każdą Twoją o prześladowaniu, mogę dać 10 o bucie i zachłanności.
Co chcesz udowodnić?
Czy to forum radyja? Nie.
Dlatego żałosne jest to Twoje wklejanie. Nikogo nie interesuje jak i do kogo się modlisz. Ogarnij się w końcu. Albo może rozszerz te opowieści i opowiedz z kim i jak się bzykasz. To będzie równie pasjonujące. ; -)

-1

300D
A mówiłem mu- Bill zostaw Saddama w spokoju bo się narobi. Nie, ten musiał być mądrzejszy nawet ode mnie, tak jak te mohery teraz.

Ale spoko, kolejka do dyskryminowanych jest duża.
Geje lekarze górnicy lewica prawica buddyści chrześcijanie lesby sataniści i jeszcze muzułmanie.
Pan Bóg się kiedyś za was weźmie, jak ten Bill za Saddama.

-2

leon
Cos nie dobrego dzieje się z Shellma.
Aż normalnie się martwie o Nią.
Wpis z godz 16. 47. 32 utwierdził mnie.
silwio
leon-jesteś jak wierzba na wietrze, sam nie wiesz komu przyslodzić.

A księżniczka którą podobno "kocham", dalej jest na "wierzchu"-za to ją "kocham"-:)

-1

300D
O nie, tylko nie czerwone, tylko nie minusy. Litości, przecież te kolory są wykładnikiem wiedzy, prawdy i nastrojów społecznych. To nie może tak być, że za te kilka słów do Billa dostaje czerwone.
Dobra, to ni on do mnie, tylko ja do niego wtedy dzwoniłem. I co z tego.

-2

katharsis
leon,
2017-10-15 17:30:40 Cos nie dobrego dzieje się z Shellma.
Aż normalnie się martwie o Nią.
Wpis z godz 16. 47. 32 utwierdził mnie.

Daruj sobie tę fałszywą troskę i niepokoje na pokaz. Gdyby chociaż w najmniejszym stopniu było to prawdą, to umiałbyś zapytać na "priv", czy wszystko jest w porządku.

Najpierw przez kilka miesięcy robisz pod moim adresem chamskie pojazdy, a później pokazowa "troska" na forum i przez kilka lat brak próby nawiązania kontaktu poza forum. Bardzo wzruszające i przekonujące, naprawdę.

-1

katharsis
Niby dorośli, niby mężczyźni:-)
katharsis
300D,
Masz bardzo oryginalny sposób artykułowania poglądów. Nie potrafię sobie z nim poradzić.

-1

katharsis
Zwrócono mi uwagę, że powinnam o emigrantach wypowiadać się nie tylko negatywnie.

Wyjaśnienie:
Ni e mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do emigrantów, którzy przesiedlając się nie narzucają gospodarzom swojego sposobu bycia, nie próbują wymuszać zmiany obowiązujących praw, ani zwyczajów.

Przeciwnie. Bardzo cenię elastyczność takich osób.

Prywatnie rozważam nawet oddanie swojego zdrowia w ręce Hindusa, który od lat mieszka w Polsce i ceniony jest za swój profesjonalizm.

-1

Nero
2017-10-18 15:16:13 300D,
Masz bardzo oryginalny sposób artykułowania poglądów. Nie potrafię sobie z nim poradzić.

Uzyje a*alogii z tytulem watku: Nie dla psa kiełbasa ; )

-2

katharsis
Nero,
Ja jestem z tych, którzy wolą inne smaki; -)

-1

g-a
Wczoraj "załatwiłem" pracę 2 Ukraińcom w firmie w której pracuję. Przejechaliśmy razem kawał Rumunii. Jeden dobrze mówi po polsku. Z drugim ten pierwszy miał kontakt telefoniczny. Dopytał co i jak, stwierdził że warunki im obu odpowiadają. Witamy na pokładzie. Dalej twierdzicie, że jestem "przeciw imigrantom? Raczej przeciw pasożytom, terrorystom i islamistom narzucającym - pożal się Boże - swój styl życia. W końcu ci Ukraińcy też są innego wyznania jak ja.
rudella
g-a,
Dziś Twoje słowa nabierają nowego wymiaru?
O to właśnie chyba teraz chodzi?
LISADONALDS09052
THE ONLY REAL RECOVERY EXPERT TOO WORK WITH.

Am here to testify the handwork of A Great Verified Hacker ( Mr Morris Gray ) Who helped me recover back my lost funds from the hands of scammers who Ripped me off my money and made me helpless, I could not afford to pay my bills after the whole incident, But a friend of mine helped me out by given me the contact info of trusted Recovery Expert, his email: Morris gray 830 @ gmail. com contact him or chat him up on (+1- /607-69 ) 8-0239 ) and he will help you recover your lost funds If you have been a victim of any binary/ cryptocurrency or online scam, Mobile spy, Mobile Hack contact this Trusted and Verified hacker, He is highly recommendable and was efficient in getting my lost funds back, 11btc of my lost funds was refunded back with his help, He is the Best in Hacking jobs, contact him ( MORRIS GRAY 830 AT) GMAIL (DOT) COM...
Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels