Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Więzienie dla Polaków za szmuglowanie ludzi

ID: 198048


Chcieli skorzystać z okazji, jaką było szturmowanie ludzi z wielu części świata do Wielkiej Brytanii. Zamiast jednak sowitej zapłaty czterech polskich kierowców skazanych zostało przez brytyjski sąd na pięć lat więzienia za próbę szmuglu imigrantów na Wyspy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (4)

moje_zdanie
Wygląda mi to na tłumaczenie artykułu mediów nam nieprzychylnych, a może na podlizywanie się ich czytelnikom. Może się zdarzyć, że kierowca nie wie, że przewozi szmuglowanych ( jak nazywa ich pewien serwis internetowy www. polishexpress. co. uk), ale wynika to zwykle z jego bezmyślności (niekontrolowanie naczepy/podwozia po pauzie w Calais, Dunkierke, Zeebrugge, nawet Lille itp. czy już w porcie przed pierwszą kontrolą, gdy przy zakorkowanej autostradzie kręciło się wielu uchodźców). Dżungla w Calais nadal istnieje, jest tylko częściowo zlikwidowana. Szkoda, że pisze się o nieszczęściu migrantów podczas kilku czy kilkunastu godzin przeprawy, a nie o wielomiesięcznej, wyczerpującej tułaczce do Europy. Oczywiście autorze/autorko artykułu"Więzienie dla polskich cwaniaków za szmuglowanie ludzi" (://www. polishexpress. co. uk/temat-numeru-wiez ienie-dla-polskich-c waniakow-za-szmuglow anie-ludzi/) nie podpisałeś/aś się pod nim. Żal mi cię.
ese
Przed brytyjskim sądem stanęło czterech mężczyzn, BBC podaje ich nazwiska, to: 45-letni Dariusz M., 45-letni Dariusz D., 40-letni Grzegorz C. oraz 39-letni Radosław Ć. Już podczas lutowej rozprawy Polacy przyznali się do winy, do próby przemytu ludzi. Dysponując dowodami oraz przyznaniem się do winy Chelmsford Crown Court zdecydował o skazaniu kierowców na 5 lat pozbawienia wolności.
~gnebca gamoni
do pierdla i na harem
~Ł ysy
Kierowców?Przecież tam byli prężnie działający w transporcie szefowie. Dzięki takim cwokom mamy obecne ceny.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.216.147.211

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce