Flotimo: racjonalne zarządzanie flotą samochodową
ID: 169665

Prace nad Flotimo, czyli tworzoną przez Grupę Martom platformą ułatwiającą i podnoszącą wygodę zarządzania flotą pojazdów służbowych dobiegły końca. Są właśnie w zaawansowanej fazie testów.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (2)

~marek3022
2017-11-03 15:30:02
Mnie najlepiej zarządza się flotą za pomocą monitoringu GPS, który zamontowany jest w każdym samochodzie. Zdecydowałem się na firmę Transmobil, ponieważ polecali ją znajomi z branży, Dzięki temu znam teraz dokładną lokalizację kierowcy i stan zużycia paliwa.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.235.55.253

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce