Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

Opłata zapasowa

ID: 158392


Od 1 stycznia wszedł nowy podatek od paliwa Opłata Zapasowa. Podziękujcie Szczurkowi.

~kkiero
*.dynamic.inetia.pl

Posty (48)

~kkiero
jak w temacie...

1

~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
juz dzisiaj wspomnialem op tym na innym watku.

w polsce nigdy nie bedzie dobrze, nigdy.
~lisek
i znowu szmaciarze jakoś złodziejstwo muszą uzasadnić, więc zacznie się pie przenie dlaczego ją wprowadzono. Tymi tłumaczeniami należy sobie utrzeć 4 litery. Tu chodzi o pieniądze.
~kiero
Spadają wpływy do budżetu z paliwa, to wymyślili następny podatek.
~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
zakup paliw jest na tym samym poziomie co przed obnizkami, taniej kosztuje wiecej jezdzimy. ale nasz rzad tego nie moze zrozumiec.
~polszyniet
Poproszę o zabranie głosu przez zagorzałych patriotów bez stwierdzonych wad mózgowych.
Głosu w kwestii miłości jaką wyzwala w obywatelu strefa okupacyjna na terenie byłej Polski.
~xperia
kraj idiotów
~xperia
podnieśli ninimalne o 70zł to zus wzrósł 51zł. no i paliwo
~ku-ku
Te sony-nie obrażaj!
~xperia
wcześniej podnieśli akcyze na alkohole to wyszło zze stacili pare baniek
chory kraj
~ku-ku
bańki som ino wszyćko wychlane!
~kola
wkrótce wybory może jakiś parkingowy mędrzec by spróbował, a tak na poważnie to pasuje PO dac czerwoną kartkę i również pogonoć Komorowskiego
Assad
kola na prezydenta.
~konrafal
oplata zapaowa jest to oplata za utrzymywanie rezerw paliwowych na okreslona ilosc dni. koncern jezeli nie trzyma odpowiedniej ilosci paliwa czyli zapas wystarczy na mniej niz zalozona liczba dni musi poniesc oplate zapasowa. jezeli paliwo idzie w dol to jesne jest, ze nei bedzie chcial trzymac nadwyzek po wiekszych cenach i blokowac magazyny skoro moze kupic taniej piozniej. jest to roznica ceny spadku paliw czyli pretekst do dojenia obywateli bo nie ukrywajmy na kogo bedzie ten ciezar przerzucony i kto za to zplaci? My!!!

1

~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
ilosc dni utrzumania rezerw zostala obnizona.

chcea wprowadzic ujednolicony vat na poziomie 16%, z pozoru super. ale wiekszosc produktow pierwszej potrzeby jak np. na chleb jest 5% vatu. i to juz tak kolorowo nie wyglada.
ese
A o ile zdrożało przez to paliwo na stacjach, porównywał ktoś?
~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
ese nie chodzi czy zdrozalo o 5 czy 10gr na stacji a oto ze w polsce nie moze byc nic zbyt tanie, nic.

jak ceny spadaja to zawsze sa wprowadzane nowe podatki lub oplaty dodatkowe.
ese
Jeśli nic nie zdrożało, to o co ten lament? Bo nie widzę miejsca w którym by to przeciętnego przysłowiowego Kowalskiego dotyczyło. Zaś co do ".. bo nie ukrywajmy na kogo bedzie ten ciezar przerzucony i kto za to zplaci? My!!!"-, to jakoś tego nie widziałem choćby w wątkach o spalonym fotoradarze czy zniszczonym aucie tych czy tamtych służb państwowych na przykład
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 216.73.216.93

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels